Domki drewniane - Domki ogrodowe - Domek drewniany na działkę - Domki na działkę - Domek do samodzielnego montażu - Domki drewniane mazowieckie - Stimeo domki i architektura ogrodowa , strona 3

Domek drewniany na działkę

Oferujemy szeroką gamę domków z drewna. Przedstawiając bogatą ofertę proponujemy Państwu nowe i praktyczne produkty. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów domek drewniany naszej produkcji doskonale integruje się z naturalnym otoczeniem. Surowcem, którego użyto do produkcji jest suszony komorowo, czterostronnie strugany świerk skandynawski. Drewno to cechuje jasna barwa i mała ilość sęków, dzięki czemu sprzedawane przez nas domki drewniane są eleganckie i trwałe. Drewno jest gładkie i bardzo wysokiej jakości. Każdy domek drewniany jest precyzyjnie wykonany, co gwarantuje łatwość w łączeniu elementów konstrukcyjnych. Nie ma konieczności docinania czy pasowania elementów dzięki temu montaż jest względnie łatwy i komfortowy także dla osób nie mających za wiele wspólnego z branżą budowlaną.  Nasza rozbudowana sieć logistyczna powoduje, że wysyłka w różne rejony Polski nie powoduje dużego kosztu, a często zdarza się, że wybrany przez Państwa domek jest dostarczany w ciągu 20 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia. 

Domek ogrodowy drewniany

Działka rekreacyjna i własny domek ogrodowy to marzenie wielu osób mieszkających na co dzień w wielkim mieście. Zależy nam nie tylko na tym, by mieć możliwość wyjazdu na weekend w ciche i spokojne miejsce, ale także na spędzeniu wolnego czasu w pięknym otoczeniu. Właśnie dlatego na każdej działce powinien znaleźć się domek ogrodowy. To nie tylko trwałe i estetyczne schronienie, ale także praktyczna komórka na narzędzia i meble ogrodowe, która zapewni im ochronę w każdą pogodę. Wybierając domki działkowe, mamy pewność, że będą nam służyły przez długie lata i cieszyły oko podczas pobytu na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto zainwestować w domek ogrodowy?

Inwestycja w domek ogrodowy posiada wiele zalet, które z pewnością docenimy nie tylko po latach jego użytkowania, ale już na etapie projektu. Szybko przekonamy się, że domki działkowe niosą ze sobą wyłącznie niezbędne koszty, a do tego powstają stosunkowo szybko. Co więcej, ich montażu można dokonać o dowolnej porze roku – umożliwia to bezproblemowa i lekka konstrukcja. Budowa postępuje niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych, dzięki czemu szybko zaczniemy cieszyć się ostatecznym efektem. Ekonomiczny domek ogrodowy jest przy tym niezwykle trwały, co gwarantuje nam materiał budowlany najwyższej jakości: świerk norweski. Pomimo niewielkiej grubości, przegrody doskonale radzą sobie z obciążeniami zmiennymi, wywołanymi przez gwałtowne zmiany atmosferyczne, takie jak na przykład silny wiatr. Drewno gwarantuje zdrowy mikroklimat wewnątrz budynku oraz doskonałe parametry izolacyjne – termiczne i akustyczne. Inwestując w domek ogrodowy mamy pewność realizacji zgodnej z projektem, ekologiczność zastosowanych rozwiązań i niezwykle estetyczny efekt końcowy. Wszyscy, którzy posiadają domki działkowe, chwalą sobie ich uniwersalność oraz możliwość ewentualnej przebudowy czy modernizacji. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający użytkownik w pełni skorzysta z możliwości oferowanych mu przez wybrany projekt.

Domek ogrodowy - jaki wybrać?

Podejmując decyzję o zainwestowaniu w domek ogrodowy, musimy zastanowić się przede wszystkim nad tym, jak wpłyną na jego kształt nasze oczekiwania względem działki rekreacyjnej. Jeżeli spędzamy tam w ciągu roku niewiele czasu, a domek ogrodowy służyć nam będzie przede wszystkim w roli komórki, prawdopodobnie lepiej sprawdzi się w naszym przypadku niewielki, przeznaczony na narzędzia. Jeśli jednak mamy co do tego miejsca poważniejsze plany, możemy zdecydować się na domek z altaną. Od tego wyboru będzie oczywiście zależała jego powierzchnia. Domek ogrodowy powstaje zwykle na bazie prostego projektu w stylu skandynawskim, zawsze możemy jednak wybrać mniej lub bardziej ozdobny projekt. Niezależnie od tego, na który ostatecznie się zdecydujemy, możemy być pewni, że wszystkie domki działkowe przeznaczone do ogródka doskonale skomponują się z naturą, nie zakłócając przyjemnego krajobrazu. Wybierając doskonały materiał budowlany na domek ogrodowy, nie musimy obawiać się o jego jakość – deski z drewna świerkowego zostają starannie wyselekcjonowane, a ponadto są poddawane obróbce, która zapewnia im długotrwałą wytrzymałość i estetyczne wykończenie. To dzięki nim domki działkowe prezentują się równie efektownie.

Więcej