Domek drewniany z tarasem - Domek ogrodowy z tarasem - Domek letniskowy z tarasem - Domek z tarasem na działkę - Stimeo domki i architektura ogrodowa
Włączone filtry:
  Powierzchnia zabudowy
  Grubość balika
  Podłoga drewniana
  Kształt dachu
  Wypust dachu domku standardowego
  Ilość kondygnacji

  Domki letniskowe drewniane z tarasem świetnie sprawdzają się jako obiekty rekreacyjne. Dzięki dodatkowemu miejscu przed domkiem można sobie umilić pobyt na świeżym powietrzu.

  Tanie i efektowne domki letniskowe drewniane

  Proponowane przez nas domki to konstrukcje oparte głównie na balikach o grubości od 44 do 45 milimetrów. Z ich budową poradzą sobie nawet osoby nie posiadające wiedzy technicznej. Jednocześnie baliki o dużej grubości zapewniają stabilność budynku. Domki letniskowe, tu przedstawione, zostały wyposazone w taras, który pozwoli wypoczywać na świeżym powietrzu i da schronienie w upalne dni czy przed słońcem.

  Jak zmontować drewniany domek letniskowy?

  W przesyłce, którą Państwo od nas otrzymają, będą znajdowały się prefabrykaty, instrukcja oraz gwoździe i inne elementy niezbędne do połączenia domku w całość. Instrukcja należy do wyjątkowo intuicyjnych, więc z jej poprawnym zrozumieniem poradzi sobie nawet osoba pozbawiona wiedzy budowlanej.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.

  Więcej

  Domek ogrodowy z tarasem

  Nowoczesny domek ogrodowy z tarasem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają komfortu i ciszy w ogrodzie, ale nie chcą decydować się na budowę domu mieszkalnego. domek drewniany z tarasem składa się szybko i łatwo, a z własnej przestrzeni możesz cieszyć się już po kilku godzinach. Wykorzystanie naturalnych komponentów jak drewniane bale sprawia, że domki ogrodowe z tarasem są przytulne i znacznie bardziej stabilne niż konstrukcje wykonane z lekkich płyt MDF lub innych pokrewnych materiałów. Jak wybrać nowoczesny domek ogrodowy z tarasem?

  Gdzie sprawdzi się nowoczesny domek ogrodowy z tarasem?

  Domek na działkę z tarasem sprawdzi się na każdej działce, która oferuje płaski i suchy grunt. Nie wymaga pozwolenia na budowę, więc nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami, przestrzegać administracyjnych terminów, ani ubiegać się o pozwolenia.

  Domki działkowe zyskały ogromną popularność i wiele osób wykorzystuje je jako alternatywę dla męczących wyjazdów do kurortów wypoczynkowych. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce naturalne, dlatego z naszego domku będziesz mógł cieszyć się przez długie lata.

  Jak wybierać domek letniskowy z tarasem?

  Wybierając domek letniskowy z tarasem zwróć uwagę przede wszystkim na jego powierzchnię. W nasze ofercie znajdziesz domki o powierzchni od dwudziestu kilku metrów do ponad pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Do tego każdy dom ogrodowy z tarasem ma wydzieloną przestrzeń (nie uwzględnioną w metrażu), którą możesz wykorzystać na rozłożenie leżaka, wystawienia grilla lub stolika tak, aby cieszyć się z czasu spędzonego na wolnym powietrzu tak jak lubisz.

  Każdy domek drewniany z tarasem różni się ilością dostępnych pomieszczeń. Jeśli bywasz na działce okazjonalnie ich liczba nie jest aż tak istotna. Kiedy jednak często i chętnie uciekasz od miejskiego zgiełku domek ogrodowy z tarasem powinien zapewniać komfort tak, aby można było w nim przyjemnie spędzić przynajmniej kilka dni.

  Zwłaszcza w przypadku przestronnych domków jak np. modele z rodziny Wenus pomieszczenia można podzielić na salon, sypialnie (więcej niż jedna), toaletę. Przemyślana aranżacja sprawia, że domek z tarasem na działkę wyposażysz nawet w dobrze wyposażony aneks kuchenny.

  Domek z tarasem na działkę. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

  Wszystkie domki z tarasem na działkę, które znajdziesz w naszej ofercie można personalizować tak, aby lepiej odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Możesz zdecydować się na tańszy domek ogrodowy z tarasem bez udogodnień albo wybrać opcję pełnego dostosowania i cieszyć się z pobytu w zaciszu przez cały rok. co może objąć personalizacja? Będzie to m.in.:

  • montaż rynien w jednym z kilku kolorów;
  • ocieplenie ścian;
  • podwyższenie domku lub mocowanie go do przygotowanego fundamentu;
  • ocieplenie podłogi lub dachu;
  • położenie warstwy papy podkładowej pod gont.

  Na Twoje życzenie możemy zmontować domek z tarasem na działkę tak, abyś nie musiał się o nic martwić. Po prostu wprowadzasz się do gotowych pomieszczeń!

  FAQ:

  Q: Czy domek ogrodowy z tarasem musi być montowany przez profesjonalistów?

  A: Do każdego zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces montażu całej konstrukcji. Wystarczy cierpliwość, podstawowe narzędzia oraz minimum rozeznania w kwestiach technicznych. Przy odrobinie wprawy w majsterkowaniu wszystkie elementy połączysz ze sobą w kilka godzin. Na życzenie oferujemy również błyskawiczny montaż na miejscu.

  Q: Jakiego rodzaju drewno wykorzystano do wykonania elementów domku letniskowego z tarasem?

  A: Wybieramy wyłącznie najwyższej jakości drewno, które następnie jest suszone komorowo, aby zapewnić możliwie najwyższą jakość surowca. Drzwi wewnętrzne są wykonane z drewna suszonego do wilgotności około 12%, więc deski nie będą rozchodziły się z biegiem czasu.

  Weź pod uwagę, że przysyłany przez nas zestaw nie zawiera wkrętów ani gwoździ. Jeśli planujesz składać domek letniskowy z tarasem samodzielnie musisz się w nie zaopatrzyć.

  Q: Czy domek wymaga specjalnego podłoża?

  A: Jeśli chcesz zabezpieczyć domek letniskowy przed działaniem czynników zewnętrznych warto zamocować go na specjalnie przygotowanej warstwie. Jeśli chcesz możemy zadbać o specjalną płytę fundamentową, system mikropali, a także bloczki fundamentowe.

  Q: Czy na domku letniskowym można zamontować fotowoltaikę?

  A: Tak i niekiedy będzie to nawet zalecane, w sytuacjach kiedy nie ma możliwości podciągnięcia przyłącza energetycznego. Fotowoltaika off-grid w domku letniskowym z tarasem pozwala cieszyć się z urządzeń elektrycznych do których jesteś przyzwyczajony na co dzień, np. czajnika, lodówki lub oświetlenia. Dodatkowo możesz wyposażyć się w magazyn energii, który gwarantuje niezależność energetyczną przez kilka godzin nawet w przypadku awarii instalacji fotowoltaicznej.

  Wybierając fotowoltaikę warto pamiętać, że do sprawnego funkcjonowania wymaga ona odpowiedniej ekspozycji paneli na światło słoneczne. Optymalizację takiej instalacji warto skonsultować z firmą, która specjalizuje się w montażu technologii OZE.

  Q: Czy ocieplenie ścian, dachu i podłogi jest niezbędne, aby móc cieszyć się z domku letniskowego z tarasem?

  A: Nie, ale dzięki zastosowaniu warstwy izolacyjnej domek nadaje się do używania przez cały rok, także podczas zimy. Bez ocieplenia wewnątrz konstrukcji może być zimno, kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury. Choć ocieplenie istotnie podnosi cenę sprawia, że domek letniskowy zamienia się w całoroczny bungalow, w którym spędzisz ferie zimowe lub sylwestra.

  Izolację termiczną domku poprawiają dwuszybowe okna PCV, które spełniają standardy przyjęte dla budynków mieszkalnych.

  Q: Czy domek letniskowy z tarasem można zabezpieczyć przed złodziejami?

  A: Każdy domek można wyposażyć w zewnętrzne rolety, które chronią przed nieuprawnionym dostępem do wnętrza. Dodatkowo sam decydujesz, jakie drzwi wejściowe chcesz zamontować. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać drzwi i zamki antywłamaniowe lub dodać instalację alarmową.

  Pamiętaj, że domek letniskowy możesz również ubezpieczyć. Im lepsze zabezpieczenia wykorzystasz, tym na wyższa sumę ubezpieczenia na polisie będziesz mógł liczyć.

  Sprawdź również inne nasze domki tematyczne.


  Sprawdź Ogród zimowy
  Piękna i trwała Pergola tarasowa
  Wybierz Domek drewniany
  Zobacz Domki bez pozwolenia
  Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane
  Postaw na Domki ogrodowe
  Sprawdź Domek narzędziowy
  Dobierz Garaże drewniane

  Sprawdź również inne nasze domki tematyczne.


  Piękna i trwała Pergola tarasowa
  Poznaj Domki dla dzieci
  Sprawdź Ogrody zimowe
  Wybierz Domki drewniane
  Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane
  Postaw na Domki ogrodowe
  Sprawdź Domek narzędziowy
  Dobierz Garaże drewniane lub Szklarnie ogrodowe