1.            Koszt wysyłki towarów z działu domki drewniane, altany, garaże drewniane jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości domku i miejsca dostarczenia i może nie mieć pokrycia z ceną wyświetlaną w panelu sklepu.
 2.            Platność przy odbiorze może być zrealizowana wyłącznie wówczas gdy domek jest dostarczany własnym transportem lub domek jest kupowany z usługą montażu.
 3.            Cena wysyłki bez usługi montażu nie uwzględnia rozładunku.


Regulamin

Sklep internetowy działa pod adresem www.stimeo-domki.pl 

Jest prowadzony przez firmę:  
Stimeo
ul. Przyjacielska 37 05-230 Kobyłka
NIP 955-209-99-00
Regon : 320875759

Możesz nas sprawdzić na stronie http://www.stat.gov.pl/regon/  po wpisaniu NIP lub REGON

I . Przyjmowanie i realizacja zamówień przez sklep internetowy www.stimeo-domki.pl

1.  Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci Internet. Wszelkie informacje dotyczące podmiotu i oferty można znaleźć na stronie www.stimeo-domki.pl lub skontaktować się telefonicznie.

2.  Zakupu można dokonać poprzez rejestrację i formularz zamówień. W przypadku stwierdzenia nieprawdziwych
danych osobowych zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia bądź anulowania zamówienia.

3.   Akceptowalna forma płatności zakupu

·   przedpłata - wpłata na konto  za pobraniem

·   z przedpłatą na konto w przypadku zamówień produktów nie będących na magazynie oraz zamówień specjalnych

   Zamówieniami specjalnymi są artykuły wykonywane na zamówienie, reszta kwoty płatna przed wysyłką lub po montażu

4.   W przypadku wysyłki domków firmą spedycyjną, wysyłka jest możliwa tylko i wyłącznie po przedpłacie

5.   Po upływie 7 dniu od złożenia zamówienia i stwierdzeniu braku wpłaty na konto, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

6.   Realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na konto, lub po potwierdzeniu zamówienia pod warunkiem dostępności towaru w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). 

7.    Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen domku oraz usług dodatkowych po złożeniu zamówienia jeśli sklep uzna, że podana cena została ustalona w wyniku błędu. Kupujący natomiast ma prawo odstąpić od umowy bądź zamówienia. Wpłacona zaliczka wówczas zostaje zwrócona

II. Montaż.

 1.            Domki drewniane są montowane na przygotowanym przez klienta podłożu.  W przypadku źle przygotowanego podłoża, gdzie różnica poziomów lub sposób przygotowania podłoża wyklucza prawidłowe zamontowanie domku, ekipa może odmówić montażu lub zaproponować przygotowanie podłoża we własnym zakresie.
 2.            Klient jest zobowiązany zapewnić dojazd do działki, a firma Stimeo nieodpłatnie oferuje wniesienie elementów domków do 50m od miejsca montażu.
 3.            Płatność za domek z usługą montażu należy uiścić montażyście upoważnionego przez firmę Stimeo przed montażem 70% całkowitej kwoty gotówką lub przelewem i 30% w ostatni dzień prac montażowych gotówką lub przelewem na konto nr 77 1870 1045 2078 1048 1120 0001

III. Dane towaru.

 1.            Cena zamieszczona na stronie www.stimeo-domki.pl jest ceną wyrażoną w złotych polskich, zawiera podatek VAT.
 2.            Sklep zastrzega sobie możliwość odmówienia realizacji zamówienia w przypadku błędów technicznych w opisie produktu lub rażących odstępstw.
 3.            Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach towarów znajdujących się w ofercie oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.
 4.            Sprzedaż jest prowadzona również w sklepie stacjonarnym na ulicy Emilii Plater 6 w Szczecinie.

III. Wysyłka i koszty z tym związane.

 1.            Towar dostępny na magazynie wysyłany jest w ciągu 24-72 godzin roboczych od zaksięgowania wpłaty za pośrednictwem firm spedycyjnych lub transportu własnego zastrzegamy sobie prawo do zmiany czasu wysyłki z przyczyn od nas niezależnych o czym klient zostanie poinformowany.
 2.            Koszt wysyłki towarów z działu domki drewniane, altanygaraże drewniane jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości domku i miejsca dostarczenia i może nie mieć pokrycia z ceną wyświetlaną w panelu sklepu.
 3.            Platność przy odbiorze może być zrealizowana wyłącznie wówczas gdy domek drewniany jest dostarczany własnym transportem lub domek jest kupowany z usługą montażu.
 4.            Cena wysyłki bez usługi montażu nie uwzględnia rozładunku.
 5.            Najtańszy koszt dostawy jest wówczas, gdy domek dostarczamy wysyłką zbiorczą transportem całosamochodowym. Wówczas koszt transportu wynosi 100zł. Taka wysyłka jest realizowana co 4 miesiące.

 

IV. Reklamacje i Zwroty.

 1.            Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od daty doręczenia przesyłki. 
 2.            Przed wysyłką proszę o kontakt mailowy sklep@stimeo.pl z informacją o chęci zwrotu lub wymiany towaru.
 3.            Zwracany towar jest dostarczany do firmy na koszt Klienta.
 4.            Zwracany towar musi posiadać oryginalne opakowanie wraz z instrukcją i gwarancją oraz nie może nosić znamion używania lub być uszkodzony. Firma nie będzie przyjmować żadnych przesyłek za zaliczeniem pocztowym (tak zwanym "pobraniem").
 5.            Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy z podaniem numeru konta bankowego.
 6.            W przypadku uznania odstąpienia od umowy firma zwróci Klientowi pieniądze wciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.
 7.       Nie podjęcie przesyłki skutkuje obciążeniem klienta kosztami przesyłki do klienta i z powrotem oraz może zawierać dodatkowe koszty związane z magazynowaniem domku. Koszt z powrotem jest kalkulowany na podstawie faktury wystawionej przez firmę przewozową za zwrot do nadawcy
 8.            Pieniądze za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego.
 9.            Reklamacji nie podlegają: towary noszące ślady użytkowania, towary mające zniszczone opakowanie, towary sprowadzane, wykonywane oraz modyfikowane na życzenie klienta
 10.          W przypadku przesyłki kurierskiej Klient ma prawo sprawdzić zawartość przesyłki w obecności Kuriera po odebraniu przesyłki tj. po złożeniu podpisu na liście przewozowym, uiszczeniu zapłaty w przypadku przesyłek pobraniowych. W przypadku stwierdzenia niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem Klient powinien spisać protokół z Kurierem. Nie spisanie protokołu nie jest równoznaczne z wygaśnięciem prawa Klienta do złożenia reklamacji (rozumianej jako prawo do zgłoszenia niezgodności towaru z umową lub skorzystanie z uprawnień wynikających z gwarancji). Protokół jest jednak pomocny i skraca procedurę reklamacji. W przypadku braku protokołu w opisanej sytuacji po stronie Klienta powstaje obowiązek udowodnienia, iż przesyłka dotarła uszkodzona lub niekompletna. 
 11.        W przypadku rezygnacji z zamówienia domku produkowanego na zamówienie gdy produkcja została rozpoczęta, kwota zadatku nie jest zwracana kupującemu.
 12.        W przypadku rezygnacji z zamówionego domku, który został sprowadzony na zamówienie i nie znajdował się na stanie magazynowym sprzedawca ma prawo do potrącenia części zaliczki na pokrycie kosztów związanych z transportem domku na magazyn, jednak nie więcej niż 4000zł. 

V. Ogólne.

 1.            Wszystkie dane osobowe przesłane do serwisu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych będą podlegały ochronie danych osobowych i będą przez Nasz serwis przetwarzane oraz  zostaną udostępniane  jedynie osobom trzecim tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia (np kurierowi, producentowi wysyłającemu towar) .
 2.            Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
 3.            Cennik sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu prawa.
 4.            W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy KC (Ustawa z dnia 23.04.1964r -Dz. U. nr 16. poz. 93 ze zm.), Ustawy z dnia 18.07.2002r o Świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1244 ze zm), Ustawa z dnia 2.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów (...) (Dz. U. z 2012 r... poz. 1225)


VI. Gwarancja.

      1. Gwarancja na domki udzielana jest na okres 2 lat. Warunki gwarancji są opisane w instrukcji montażu domku znajdującej się na stronie stimeo-domki.pl w zakładce montaż.
      
      2. Gwarancja na montaż oraz pokrycie dachu jest udzielana na okres 12 miesięcy. Wszystkie wykryte wady będą usuwane na koszt firmy Stimeo i zostaną usunięte w terminie 28 dni od momentu zgłoszenia usterki.

VII. Przechowanie domków

     1. Domki powinny zostać odebrane w proponowanym przez firmę Stimeo terminie z maksymalną zwłoką 14 dni roboczych. 
     2. W przypadku odmowy odbioru lub rezygnacji z terminu montażu ze zwłoką powyżej 14 dni firma Stimeo ma prawo wydać domek innemu kupującemu, natomiast zamówiony domek będzie do odbioru ponownie przy kolejnym planie produkcyjnym.
     3. Kupujący ma prawo żądać zamagazynowania domku i nie wydawania go innemu klientowi. Wówczas kupujący jest zobowiązany do wniesienia opłaty za magazynowanie w wysokości 15zł  za dzień magazynowania.