Domki letniskowe drewniane z bali o grubości 44-45 milimetrów świetnie sprawdzają się jako obiekty rekreacyjne. Dzięki prostocie konstrukcji mogą je Państwo samodzielnie zmontować na swojej działce.

Tanie i efektowne domki letniskowe drewniane

Proponowane przez nas domki to konstrukcje oparte na balikach o grubości od 44 do 45 milimetrów. Z ich budową poradzą sobie nawet osoby nie posiadające wiedzy technicznej. Jednocześnie baliki o dużej grubości zapewniają stabilność budynku. Domki letniskowe można dodatkowo ocieplić, co zagwarantuje komfort nawet w zimne miesiące. Wiele z nich jest wyposażonych również w taras, który z kolei zapewni przyjemny chłód podczas wakacyjnych upałów.

Jak montować drewniane domki letniskowe?

W przesyłce, którą Państwo od nas otrzymają, będą znajdowały się prefabrykaty, instrukcja oraz gwoździe i inne elementy niezbędne do połączenia domku w całość. Instrukcja należy do wyjątkowo intuicyjnych, więc z jej poprawnym zrozumieniem poradzi sobie nawet osoba pozbawiona wiedzy budowlanej.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.

Więcej

Domki letniskowe drewniane to same zalety!


Posiadanie działki rekreacyjnej to ogromny komfort i wygoda. Tak wspaniale, jak na własnej działce, nie wypoczywa się nigdzie. Własna przestrzeń, na niej domek letniskowy drewniany i nie da się znaleźć bardziej swobodnych warunków wypoczynku. Można wylegiwać się na leżaku, pracować w ogródku, dzieci mają doskonałe warunki do zabawy. Domek letniskowy w atrakcyjnej turystycznie albo wyjątkowo urokliwej miejscowości to także możliwość zarabiania, bo można wynajmować go innym. Domki letniskowe drewniane nie od dziś najbardziej kojarzą się z wakacyjnymi klimatami. Zalet takiego wyboru jest mnóstwo.

Domki letniskowe drewniane to wyjątkowy klimat na działce


Ważny jest ten wyjątkowy klimat na działce, jaki wprowadzają takie drewniane budynki. Są piękne, urocze i ze względu na swoją naturalność doskonale wpasowują się w otoczenie przyrody. Sympatycznie i miło robi się już przy wjeździe na swoją działkę, kiedy tylko widzi się taką drewnianą konstrukcję. Z reguły zazwyczaj jest w otoczeniu drzew, krzewów i kwiatów, co wygląda bardzo uroczo. Obecnie bardzo ceniona jest naturalność, a domki letniskowe drewniane są naturalne, dlatego też wprowadzają bardzo przyjazną dla człowieka atmosferę. To ma szczególne znaczenie, jak się przebywa wewnątrz. Przyjazna atmosfera, zdrowy mikroklimat, pełne ciepła naturalne wnętrze, to kolejne zalety. Natomiast, co do wyglądu działki, to można stwierdzić, że drewniany budynek będzie pasował do każdego pomysłu na nią. Wpasuje się on bowiem w każdą jej aranżację. Wnętrza też mogą być urządzone bardzo różnie. Przy takim cieple, jakie wprowadza drewno, mogą być urządzone nawet w skromny sposób. Podstawowe meble, jakiś chodnik na podłogę, a i tak będzie w nich bardzo przytulnie. Pomysły na wnętrze takiego budynku to np. wnętrze rustykalne, nowoczesne, skandynawskie. Może być luksusowe albo skromniejsze, zależy, czego się potrzebuje i jak ktoś wyobraża sobie idealny wypoczynek.

Wyjątkowe praktyczne domki letniskowe drewniane


Sielskość, naturalność i uroczość nie są, jak wiadomo, jedynymi cechami, na jakie patrzy się, wybierając domek letniskowy na działkę. Istotne są także względy praktyczne. Czy drewniana konstrukcja to dobry wybór z tego względu? Oczywiście, że tak. Jest trwała i solidna. Przy wysokiej jakości wykonania można mieć pewność komfortu wewnątrz. Taki dom dobrze ochroni i od deszczu, i od wiatru, i od słońca. Jeśli ktoś najchętniej przybyłyby do swojego domku na już, to lepiej zdecydować się na drewniany niż murowany. Postawienie go na działce jest prostsze i szybsze. Jest także tańsze. Jego wielkość może być różna. Może mieć jeden pokój albo więcej. Warto, żeby miał taras, bo latem będzie to ulubione miejsce do wypoczywania. Domek letniskowy drewniany nie musi być duży. Powinien jednak posiadać aneks kuchenny oraz w. c., w odróżnieniu od drewnianego budynku, jaki stawia się nieraz w ogrodzie też dla celów relaksacyjnych. W takich budynkach nie jest to konieczne. Natomiast w przypadku letniskowych to gwarancja pełnej wygody. Wybierając go, warto pomyśleć, jak będzie się prezentował na działce. Wielkość powinna zapewniać wygodę, ale nie może być na tyle duży, by działkę zdominować. Teren zielony też jest ważny.

Sprawdź również inne nasze domki tematyczne.


Poznaj Domki dla dzieci
Wybierz Domki narzędziowe
Sprawdź Garaże drewniane
Postaw na Domki z drewna
Dobierz Szklarnie ogrodowe lub Altanki ogrodowe
Sprawdź Domki drewniane