Domki letniskowe drewniane - Domek rekreacyjny - Domki do 35m2 z poddaszem - Domki rekreacyjne - Dom 35m2 całoroczny - Stimeo domki i architektura ogrodowa

Domki letniskowe drewniane z bali o grubości 44-45 milimetrów świetnie sprawdzają się jako obiekty rekreacyjne. Dzięki prostocie konstrukcji mogą je Państwo samodzielnie zmontować na swojej działce.

Tanie i efektowne domki letniskowe drewniane

Proponowane przez nas domki to konstrukcje oparte na balikach o grubości od 44 do 45 milimetrów. Z ich budową poradzą sobie nawet osoby nie posiadające wiedzy technicznej. Jednocześnie baliki o dużej grubości zapewniają stabilność budynku. Domki letniskowe można dodatkowo ocieplić, co zagwarantuje komfort nawet w zimne miesiące. Wiele z nich jest wyposażonych również w taras, który z kolei zapewni przyjemny chłód podczas wakacyjnych upałów.

Jak montować drewniane domki letniskowe?

W przesyłce, którą Państwo od nas otrzymają, będą znajdowały się prefabrykaty, instrukcja oraz gwoździe i inne elementy niezbędne do połączenia domku w całość. Instrukcja należy do wyjątkowo intuicyjnych, więc z jej poprawnym zrozumieniem poradzi sobie nawet osoba pozbawiona wiedzy budowlanej.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.

Domek rekreacyjny

Posiadanie domku rekreacyjnego to z pewnością bardzo dobra inwestycja. Zakup takiego domu zaprocentuje wieloma pozytywami w przyszłości.

Domki rekreacyjne drewniane to przede wszystkim dobre rozwiązanie dla osób, które lubią kontakt z naturą i wypoczywanie na świeżym powietrzu. To idealna opcja dla tych, którzy nie preferują dwutygodniowych pobytów w ciepłych krajach i zamieszkiwania w tym czasie w hotelu, lecz którzy cenią sobie swobodę i niezależność. Posiadając domek rekreacyjny, na przykład na naszej działce oddalonej nieco od miasta, możemy organizować sobie w pełni efektywny wypoczynek praktycznie w każdym czasie. Nie jesteśmy uzależnieni od osoby, u której wynajmujemy pokój, czy jakąkolwiek inną kwaterę. Dodatkowo na dłuższą metę okazuje się to rozwiązanie bardzo opłacalnym – nie musimy w każde wakacje wynajmować domku za niemałe pieniądze. Będziemy mieli go na własność, co pozwoli nam zaoszczędzić na wydatkach wakacyjnych.

Urlop spędzony na własnej działce w komfortowym domku letniskowym to naprawdę bardzo dobra opcja wypoczynkowa. Możemy zorganizować sobie w nim nasze własne miejsce wyciszenia, gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał i odetniemy się od codziennego pośpiechu, a także odreagujemy męczący nas nieustannie w tych czasach stres. Może to być dla nas swego rodzaju azyl, w który będziemy mogli uciekać za każdym razem, gdy tylko najdzie nas na to ochota. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla osób, które podczas urlopu cenią sobie ciszę i spokój.

Domek rekreacyjny będzie również świetnym miejscem do spędzenia czasu ze znajomymi czy rodziną. Perspektywa miłych chwil w gronie najbliższych, z dala od miejskiego zgiełku, jest niezwykle zachęcająca. Bez problemu możemy zorganizować na naszej działce ognisko, grilla, czy inne tego typu spotkanie, po czym bez problemu zaprosić naszych gości na nocleg w naszym własnym domku. Zainwestowanie w domek rekreacyjny może pomóc rozwijać nam nasze pasje. Jeśli jesteśmy zainteresowani ogrodnictwem, bez wątpliwości posiadanie na naszej działce miejsca, w którym będziemy mogli się schronić czy przenocować, ułatwi nam realizowanie naszego hobby. Jeśli wybierzemy na przykład domek wykonany z drewna, świetnie będzie on się komponował z roślinnością na naszej posesji. Jego delikatny i estetyczny zarazem wygląd doda uroku naszej działce.

W jakiego rodzaju domki rekreacyjne warto zainwestować?

Obecnie na rynku coraz bardziej popularne stają się domki rekreacyjne. Niesłabnący popyt na te konstrukcje jest w pełni uzasadniony, ponieważ domki takie mają wiele zalet. Jedną z nich jest wymieniony już wcześniej walor wizualny. Jednak nie tylko ich wygląd jest zachęcający do inwestycji w nie. Przede wszystkim są one produktami zwykle bardzo wytrzymałymi, starannie wykonanymi i w pełni bezpiecznymi dla użytkowników. Bardzo duże znaczenie ma oczywiście rodzaj drewna, z jakiego wykonany jest domek. Najbardziej polecane i najwyższe jakościowo jest drewno świerku skandynawskiego.

W porównaniu z tradycyjnymi domami murowanymi domek rekreacyjny jest niewątpliwie dużo łatwiejsze w montażu. Możemy go wykonać nawet sami, nie spędzając nad tą czynnością wielu męczących godzin. Jest to duża oszczędność czasu szczególnie dla bardzo zajętych osób. Same koszty zakupu domku rekreacyjnego nie są wygórowane. W stosunku do wysokiej jakości konstrukcji z drewna cena zwykle jest naprawdę bardzo przystępna.

Możemy dzisiaj wybierać w bardzo różnorodnych ofertach producentów domków drewnianych. Świetną opcją będzie domek wyposażony w taras, który będzie mógł stać się miejscem wieczornych spotkań z najbliższymi i relaksu dla całej rodziny.

Jak zadbać o domki rekreacyjne, by służyły przez lata?

Jeszcze przed zamówieniem warto dokładnie rozważyć wybór dodatkowych opcji, z których może skorzystać każdy z naszych klientów. Kupując domki rekreacyjne mozecie liczyć na kompleksowość naszej oferty oraz rzetelne doradztwo. Uznaliśmy, że wygodniejszym rozwiązaniem dla Państwa będzie skonfigurowanie produktu w taki sposób, by do podstawowego zestawu można było – w zależności od potrzeb i preferencji – dobrać dodatkowe elementy konstrukcji lub wyposażenia.

Część z nich będzie miała znaczący wpływ na utrzymanie drewnianego domku rekreacyjnego w dobrym stanie przez kolejne lata. Wiadomo, że letnia siedziba stanie najprawdopodobniej na łonie natury, na działce pracowniczej, być może niedaleko lasu czy jeziora. Będzie to miejsce o podwyższonej wilgotności, na którą koniecznie należy przygotować drewnianą konstrukcję.

Które z naszych dodatków powinny znaleźć się na placu podczas wznoszenia konstrukcji?

Spośród dodatków warto wybrać te rozwiązania, które mają wpływ na odcięcie źródeł wilgoci. We własnym zakresie lub zlecając to naszej ekipie montażowej, podczas przygotowywania bloczków fundamentowych należy wykonać izolację podłoża, nawet w najprostszy sposób, przy pomocy folii paroprzepuszczalnej. Po wzniesieniu ścian utracimy taką możliwość. Bez zabezpieczenia od spodu drewno, nawet zaimpregnowane, będzie ulegać powolnej erozji.

Dla lepszej izolacji termicznej zachęcamy do wybrania ocieplenia ścian i dachu domku rekreacyjnego przy pomocy wełny mineralnej i dodatkowej warstwy podbitki. Warto zrobić to na etapie wznoszenia konstrukcji, choć można wrócić do tego etapu, nawet gdy domek będzie już stał. Możemy też wybrać opcję żeliwnego ruchomego kominka, czyli kozy, dzięki czemu zyskamy możliwość „przepalenia” wnętrza zimą, gdy chłód wewnątrz sprzyja skraplaniu i odkładaniu się wilgoci. Jeśli przed sezonem konstrukcja domku pozostanie nienaruszona, może nam towarzyszyć trudny do usunięcia, lekko stęchły zapach. Nie warto również oszczędzać na orynnowaniu. O ile każde pokrycie dachu, jeśli jest dobrze wykonane, powinno spełnić swoją izolacyjną misję, o tyle brak rynien spowoduje przenikanie wilgoci do fundamentów, co na przestrzeni lat może doprowadzić do osadzenia się gruntu lub zniszczenia warstwy izolującej.

Co zrobić, by drewno było odporne na opady i wilgoć?

Osobną kwestią będzie pielęgnacja i ochrona drewna. Wśród opcji do wyboru przy montażu przez naszą ekipę jest także zewnętrzna impregnacja domku produktami firmy Remmers. Ale nawet coraz lepsze środki ochronne nie zapewniają odporności na opady i wilgoć po wieczne czasy, trzeba więc będzie stale dbać o zabezpieczenie drewna. Jeśli zdecydujemy się samodzielnie impregnować konstrukcję, najpierw powinniśmy porządnie nasączyć każdy element bezbarwnym impregnatem, który przeniknie przez pory do wewnątrz. Następnie na zewnątrz powinno się położyć dwie cienkie warstwy równomiernie rozprowadzanej lakierobejcy. Pierwsza warstwa zadziała jak impregnat i jednocześnie podłoże pod ostateczną powłokę kryjącą, która zapewni również eleganckie wykończenie. Od środka możemy poprzestać na jednej warstwie dowolnego lakieru.

Nie zapomnijmy o przeszlifowaniu każdej warstwy po wyschnięciu. Zewnętrzne krycie musimy odnawiać minimum po 5 latach. Przed kolejnym malowaniem powinno się dokładnie obejrzeć każdą deskę, a ewentualne szczeliny, które zdarzą się nawet w najbardziej dopasowanych balikach, uzupełnić dobrą masą szpachlową i przetrzeć przed malowaniem razem z resztą powierzchni.

Więcej

Domki letniskowe drewniane to same zalety!


Domki letniskowe drewniane. Najlepsze rozwiązania podpowiada natura

Kawałek ziemi na łonie natury to spełnienie marzeń o własnej przestrzeni, w której moglibyśmy poczuć swobodę i odprężenie. Jednak nie każdy marzyciel decyduje się na ten krok - do kosztów zakupu działki dochodzi perspektywa budowy wakacyjnego domu. Tymczasem istnieje prosty sposób, by umościć się wygodnie w leżaku przed własnym domkiem letniskowym, postawionym za rozsądną kwotę.

Powinno być prosto, naturalnie i funkcjonalnie, z metrażem dopasowanym do szacowanej liczby dzieci, wnuków, dalszych krewnych i przyjaciół, którzy mogliby nas odwiedzić podczas wakacyjnego wypoczynku. Dlatego optymalnym rozwiązaniem są domki letniskowe drewniane Stimeo o wielu kształtach i rozmiarach. Oferujemy je w kompaktowych zestawach do samodzielnego montażu lub z dodatkową usługą postawienia na przygotowanym gruncie pod klucz. Nasze konstrukcje łączą w sobie trzy zalety:
  • - bezkonkurencyjne ceny
  • - prostotę budowy
  • - funkcjonalność użytkowania

Domki letniskowe. Dlaczego jesteśmy z nich dumni?

Wszystkie nasze konstrukcje zostały opracowane z myślą o różnych oczekiwaniach właścicieli działek. Dlatego z katalogu Stimeo można wybrać domki letniskowe drewniane o urozmaiconym metrażu. Między 12-metrowym Milo a 65-metrowym Arturem w wersji z poddaszem mamy kilkanaście projektów w różnych kombinacjach dodatkowej powierzchni tarasowej pod dachem. Wybór zależy od tego, jak często i w jak licznym gronie zamierzają Państwo korzystać z niezależności, którą daje prywatna działka w pięknej okolicy.

Postawiliśmy sobie trzy warunki. Wszystkie udało się nam spełnić

Gotowy do zmontowania

Uważamy, że nie ma lepszego materiału na własne cztery kąty za miastem niż drewno, więc przygotowaliśmy dla Państwa gotowe do montażu zestawy prefabrykatów. By w dowolnym miejscu wznieść domki letniskowe Stimeo, nie potrzeba żadnych dodatkowych materiałów. W każdej przesyłce znajdziecie cały dom: od 45 mm balików do najmniejszego gwoździa. Naturalne, wysycone i suche drewno świerku nordyckiego oprócz doskonałej ochrony zapewni Państwu jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Jeśli zdecydujecie się na dodatkowe zabiegi dotyczące izolacji fundamentów czy ocieplenia ścian, przy rutynowej konserwacji konstrukcja posłuży Wam przez długie lata.

Prosty do samodzielnego złożenia

Nic nie daje takiej satysfakcji, jak samodzielnie wzniesiony dom. Tych z Państwa, którzy mają w sobie smykałkę konstruktora, zapraszamy do własnoręcznego montażu budynku. Domki letniskowe z naszego katalogu stawia się bardzo prosto, a do łączenia elementów nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi ani wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Wszystkie komponenty ścian i dachu, ościeżnice i deski podłogowe są przycięte na wymiar, a do ich złożenia wystarczą dwie osoby. Do wielu oszczędności możemy w ten sposób dołożyć koszt pracy przy budowie domu.

Funkcjonalny i piękny po montażu

Nasze domki letniskowe drewniane dostosowujemy do różnych wizji klientów. Miłośnicy natury, wędkarze czy wielbiciele spacerów mogą u nas znaleźć proste projekty już od 12 m kw. Większość z nich koncentruje się na prostocie i funkcjonalności. Do wyboru pozostają wersje niedużym tarasem lub antresolą, jak np. model Anastazja (25 m kw.), z przedłużonym zadaszeniem, jak np. Adelia (20 m kw.) czy bez dodatkowych powierzchni na zewnątrz, jak np. Cora 1 (19 m kw.)

Większość propozycji dotyczy domków, których powierzchnia mieści się między 30 a 35 m kw. To optymalny metraż, zwłaszcza w połączeniu z dużymi tarasami. Takie domki letniskowe drewniane możemy postawić bez pozwolenia na budowę, dokonując jedynie zgłoszenia w Urzędzie Gminy. Decydując się na naszą ofertę, możecie Państwo uzyskać od ręki piękny, starannie wykończony drewniany domek o zaskakująco obszernej i funkcjonalnej powierzchni. Nasze propozycje w tym segmencie przewidują wygodne antresole i pojemne tarasy - od Państwa zależy, jaki ostatecznie kształt nadacie skrytemu za kolumnami Adamowi (34 + 11 m kw.), przytulnej Amandzie (32 + 7 m kw.) czy szeroko otwartemu Amadeuszowi (32 + 9 m kw.)

Mamy także ofertę dla osób poszukujących większego metrażu. Dzięki kompaktowym rozwiązaniom nasza ekipa w kilka dni montuje piętrowe domki letniskowe o niebanalnym kształcie i solidnej konstrukcji. Wysezonowany świerk nordycki, drewno o podwyższonej odporności na wilgoć, zapewni nawet największym naszym projektom, takim jak Apollo (46 m kw.) czy Artur z balkonem i tarasem (65 m kw.) szczelną i dopasowaną konstrukcję.

Włóż do koszyka wszystkie interesujące Cię opcje

Wykończenie na życzenie

Każdy może inaczej definiować swoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego postanowiliśmy wyłączyć z podstawowej zawartości naszych produktów te elementy, które nie są związane z konstrukcją – opcje wykończenia i ochrony. Kompaktowe wymiary i uniwersalny projekt każdego domku umożliwi dobranie według osobistych preferencji wielu rozwiązań, niezawartych w podstawowej cenie. Możecie Państwo w ten sposób sami skonfigurować swój niepowtarzalny domek letniskowy. Nasze projekty dają możliwość:
  • - podwyższenia konstrukcji
  • - ocieplenia z wewnętrzną podbitką
  • - wyboru balustrady i okiennic
  • - montażu żeliwnego kominka
  • - wyboru rodzaju pokrycia dachu
Wiemy, że wybór zależy od wielu czynników, ale podstawowym kryterium zawsze będą finanse. Jeśli więc zamierzacie Państwo korzystać z domku jedynie latem, być może niepotrzebne będą ocieplenie i kominek. Przy napiętym budżecie można wykonać najprostszą izolację dachu przy pomocy papy, odkładając w czasie pokrycie go gontem bitumicznym lub dachówką. Należy jedynie pamiętać, że niektórych opcji, jak na przykład podwyższenie budynku lub izolacja podłoża, nie da się wykonać po etapie budowy.

Duży taras latem zapewni dodatkowy metraż

Jedną z najkorzystniejszych opcji naszych projektów jest możliwość konfiguracji i aranżacji zadaszonej przestrzeni na zewnątrz. Wybrane projekty (np. Apollo) oferują powierzchnię tarasową przy dwóch ścianach, ale do większości z nich można dodać modyfikację na zamówienie. Dzięki temu faktyczny metraż użytkowej przestrzeni może zwiększyć się nawet o 15 m kw! Sprawdź więc każdy projekt pod kątem tarasu i dołóż dodatkową powierzchnię do nominalnych trzydziestu kilku metrów.

O tym warto pamiętać przed i po wzniesieniu domku

Masz już działkę. Jaki domek będzie do niej pasował?

Obowiązujące prawo budowlane pozwala postawić bez pozwolenia na budowę, w trybie zgłoszenia konstrukcje wolnostojące do 35 m kw. Domki letniskowe drewniane z naszego katalogu w większości nie przekraczają tego metrażu. Dlatego decydując się na montaż jednego z modeli Stimeo muszą Państwo jedynie wybrać się na pocztę i wysłać na adres odpowiedniej jednostki samorządu lokalnego informację o planowanym postawieniu budynku. Jeśli przez dwa tygodnie nie pojawi się odpowiedź z uwagami, można kłaść pierwsze baliki. Okres oczekiwania nie musi być wypełniony jedynie bezczynnością. Można go wykorzystać do przygotowania podłoża (według instrukcji zamieszczonej tutaj).

Przed postawieniem domku na działce powinniśmy zadbać o te media, które są możliwe do podłączenia. Zanim zaczniemy beztroskie życie właściciela działki, powinniśmy zapewnić sobie minimum cywilizacyjne – bez niego życie będzie po prostu uciążliwe. Podstawą będzie zgłoszenie wykonania przyłącza do najbliższej linii energetycznej. W przypadku braku możliwości podłączenia się do wodociągu i kanalizacji, powinniśmy wcześniej zlokalizować i wykonać na działce odwiert studni oraz przydomową oczyszczalnię ścieków - od tego będzie zależeć późniejsza lokalizacja budynku mieszkalnego.

Jak znaleźć najlepsze miejsce dla naszego domku?

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług naszej ekipy montującej, koniecznie powinniście zadbać o przygotowanie bloczków, na których zostanie posadowiony budynek. Można to zlecić również nam, ale równocześnie z zamówieniem, gdyż fundament wykona inna ekipa, przed przyjazdem palet z balikami.

Podczas lokalizacji domku na planie działki powinno się wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Duża odległość od tzw. mediów pociągnie za sobą dodatkowe koszty kładzenia instalacji, czyli rur i okablowania. Jest ona za to wskazana przy usytuowaniu względem kanalizacji, zwłaszcza jeśli korzystamy z systemu z osadnikami lub zdecydowaliśmy się na klasyczną sławojkę. Trzeba też koniecznie zorientować bryłę wobec stałych i zmiennych elementów otoczenia, by móc jak najdłużej cieszyć się słońcem. Jeśli wolimy, by promienie słońca budziły nas co rano, a największe nasłonecznienie pojawiło się przed południem, powinniśmy zorientować na wschód fasadę frontową lub boczną, jeśli to na niej dobudowany jest największy taras. Niezależnie od stron świata o nasłonecznieniu mogą zdecydować przeszkody terenowe: ściana lasu, kępa drzew czy zabudowania sąsiada. Nie bez znaczenia będą również widoki – lepiej oglądać z tarasu piękną panoramę lasów, jezior czy gór niż tyły najbliższej posesji z pomieszczeniem gospodarczym lub garażem.

Jak nie zabłądzić w gąszczu projektów, czyli wybierzmy domek idealny

Kryteria wyboru – o tym musisz pamiętać

Domek na łonie natury nie musi ograniczać zbyt wielkim metrażem. Być może zaspokaja to potrzebę luksusu, jednak pobyt za miastem niesie z sobą nieco inne oczekiwania. Po pierwsze, licząc na idealną pogodę zakładamy, że jak najwięcej czasu będziemy chcieli spędzić na zewnątrz. Lepiej zadbać o większy taras lub dodatkowe elementy małej architektury, takie jak wiata czy altana ogrodowa. Po drugie, planując pobyt myślimy o rodzinnej atmosferze, odwiedzinach najbliższych i przyjaciół, wspólnych biesiadach przy grillu. Oczywiście, domek powinien zapewniać komfort noclegu i higieny, ale jeśli chcemy, by wszyscy nasi goście spędzali czas ze sobą, nie powinniśmy stwarzać im możliwości zamykania się za drzwiami zbyt wielu pomieszczeń. Po trzecie, warto zapamiętać prostą zasadę: większy metraż - większe porządki. Nie po to szukamy urlopowego wytchnienia, by komplikować sobie i innym życie utrzymywaniem wielkiej powierzchni w stanie niezbędnej czystości. Po czwarte - większy metraż to większe koszty utrzymania i w sezonie, i poza nim.

Dlatego optymalnym rozwiązaniem będą domki letniskowe Stimeo, które w większości spełniają wymogi pozwalające wznieść je bez pozwolenia na budowę, a średni metraż do 35 metrów kwadratowych powinien zaspokoić potrzeby każdego właściciela działki.

Domek już stoi. Co zrobić, by zadbać o niego od pierwszego dnia

O wydłużeniu żywotności domków letniskowych drewnianych można pomyśleć jeszcze przed zamówieniem. Z opcji dostępnych w Stimeo warto wybrać te, które są związane z izolacją termiczną i zabezpieczeniem przed wilgocią. Ocieplenie domku wełną mineralną, izolacja podłoża folią paroprzepuszczalną i montaż orynnowania to podstawy działań ochrony przed nadmiarem wody, która w warunkach naturalnych (las, jezioro) zawsze będzie największym zagrożeniem dla kondycji budynku.

Kolejnym ważnym etapem będzie zewnętrzna impregnacja drewna trzywarstwową izolacją. Najpierw bezbarwny impregnat, który nasączy strukturę drewna, potem barwny impregnat (najlepiej lakiero bejca, która łączy w sobie właściwości ochronne i dekoracyjne). Nie wolno zapomnieć o dokładnym przeszlifowaniu każdej warstwy. Regularne odnawianie powłoki powinno się odbywać według wskazań producenta preparatu, jednak nie rzadziej niż co 5 lat.

Nie obędzie się także bez źródła ogrzewania. Dobrym rozwiązanie będzie kominek żeliwny, tzw. Koza, którą można dowolnie demontować. W miesiącach zimowych konieczne będą okresowe wizyty w domku, by ogrzać wnętrze I nie doprowadzić do odkładania się wilgoci w trudno dostępnych miejscach konstrukcji domku. Najlepiej więc połączyć przyjemne z pożytecznym I zaplanować również zimowe wyjazdy na działkę. Izolowane domki letniskowe drewniane z powodzeniem nadają się również do pozasezonowej eksploatacji.

To tylko niektóre powody, dla których warto wybrać domki letniskowe drewniane Stimeo

Solidne domki letniskowe o wyjątkowo stabilnej konstrukcji zapewnią Państwu oddech pełną piersią na własnej działce. Większość domków zapewnia także to, co najważniejsze w domkach letniskowych - przestrzeń pod dachem na zewnątrz. Jeśli przy wyborze uznacie, że jest jej nieco za mało, system opcji pozwala dowolnie modyfikować projekt, np. podnosząc wysokość ścian lub dodając nowy taras.

Do ich postawienia w większości przypadków nie potrzeba żadnych pozwoleń, a montaż jest tak prosty, że bez problemu poradzi z nim sobie ktoś, kto wcześniej choć raz skręcił drewniane meble z paczki. Dostarczone palety zawierają wszystkie materiały niezbędne do wzniesienia konstrukcji, nie wyłączając okuć i gwoździ. Dwie osoby, w zależności od metrażu, poradzą sobie z tym w 2-3 dni. Równie nieskomplikowane jest przygotowanie podłoża, które nie wymaga wylewani ław fundamentowych. Gdyby jednak mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości, ekipy montażowe Stimeo czekają w pełnej gotowości.

Po zmontowaniu zyskujecie Państwo kawał funkcjonalnej przestrzeni, którą możecie urządzić według własnych upodobań. Przy standardowej konserwacji drewna i odpowiedniej izolacji termicznej nasze domki letniskowe są prawdziwym wyborem na lata

Sprawdź również inne nasze domki tematyczne.


Piękna i trwała Pergola ogrodowa
Poznaj Domki dla dzieci
Sprawdź Ogrody zimowe
Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane
Wybierz Domki drewniane
Postaw na Domki ogrodowe
Sprawdź Domek narzędziowy
Dobierz Garaże drewniane lub Szklarnie ogrodowe