Dla wielu działkowców szklarnia ogrodowa jest oczkiem w głowie. Nic dziwnego, trudno bowiem przecenić jej wartość, gdy jesteśmy fanami własnych warzyw...

Wiosna w ogrodzie

03/14/2019
Marzec to zwykle miesiąc porządków wiosennych w ogrodzie. Warto się do nich przyłożyć, by cieszyć się pięknym ogrodem i dobrymi plonami w nadchodzącym sezonie. Podpowiadamy, jak rozpocząć wiosenny sezon ogrodniczy na Twojej działce.
Trawnik to element występujący na niemal każdej działce. Często jest on oczkiem w głowie Pana domu, który z mniejszym lub większym zapałem cyklicznie kosi trawę. To jednak pielęgnacja standardowa, a zanim do tego dojdzie, przed rozpoczęciem sezonu, warto poprawić stan trawnika po zimie.
Krety to niewątpliwie zmora działkowców oraz ich wypielęgnowanych trawników. Dodatkowo uszkadzają rośliny podczas drążenia tuneli.
Każdy ogród to różnego rodzaju powierzchnie, które ze sobą graniczą. Najczęściej występuje trawnik, który graniczy z kostką brukową, rabatami lub ścieżkami. Czy każde połączenie jest estetyczne i praktyczne?
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)