O naszych domkach - Stimeo domki i architektura ogrodowa

O naszych domkach drewnianych

Montaż Anastazja

Oferujemy szeroką gamę domków drewnianych, powstałych z wyselekcjonowanego drewna świerku północnego. Do wyboru mają Państwo domki z drewna z balików o różnych grubościach ścian od 19mm do 45mm lub na zamówienie innych grubościach lub z drewna klejonego. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów domki doskonale integrują się z zielonym ogrodowym otoczeniem.  Precyzja wykonania gwarantuje łatwość w łączeniu elementów konstrukcyjnych, podnosząc tym samym komfort w montażu oraz w użytkowaniu. Domki drewniane, które oferujemy nie posiadają budowy szkieletowej, a ich konstrukcję nośną stanowią ściany. Użycie tej technologii sprawia, że prezentują się niezwykle efektownie, a dzięki zastosowaniu materiału o grubszym przekroju niż w tradycyjnej konstrukcji szkieletowej - domek drewniany jest trwały i solidny.
Wysoki poziom dopasowania elementów został uzyskany dzięki użyciu najnowszych maszyn sterowanych numerycznie.

W naszej ofercie znajdziesz domki ogrodowe utrzymane w minimalistycznym stylu, jak również domki letniskowe drewniane w różnych konfiguracjach zadaszeń i tarasów oraz dopasowane do dzisiejszych nowoczesnych standardów. 

Wszystkie produkty są wytwarzane z wysokiej jakości suszonego komorowo świerku nordyckiego. Długie mroźne zimy i krótkie lata charakterystyczne dla tamtego regionu, powodują powolne tempo wzrostu drewna, zapewniając mu wysoką trwałość i wytrzymałość. Bardzo cennymi aspektami drewna świerkowego z tamtego regionu są jasna barwa, świeży wygląd i małe sęki.

Technologia produkcji domków umożliwia samodzielny montaż. W przypadku mniejszych domków poniżej 25m2 nawet osobom nie posiadającym fachowej wiedzy budowlanej. Montaż domków letniskowych w powierzchni powyżej 25m2 zalecamy powierzyć nam ze względu na złożoność konstrukcji, brak łączników oraz konieczność docięcia niektórych elementów. Przy domkach letniskowych zalecamy korzystać z profesjonalnych narzędzi. Do montażu mniejszych domków wystarczą podstawowe narzędzia. W razie problemów służymy fachową pomocą.

Prefabrykowanie elementów

 

Prefabrykowanie elementów

Pracownik na taśmie produkcyjnej

bale

Bale złożone

Okucia:

Okucia

Okno uchylne:

Okno uchylne

zamek drzwiowy z klamką:

zamek drzwi

zabezpieczenie okna:

zabezpieczenie okna

klamka okna:

klamka okna

Próg drzwi:

Próg

 

Załadunek:

Załadunek