O nas - Stimeo domki i architektura ogrodowa

O nas

 

 

Stimeo 
Weteranów 247
05-250 Radzymin  
koło Warszawy (Łąki) - Obszar działania - cała PolskaNasza firma zajmuje się produkcją, handlem oraz montażem architektury ogrodowej, ogrodów zimowych i zadaszeń tarasów.
Na rynku istniejemy od 2013 roku i do tej pory zrealizowaliśmy ponad 7000 zamówień. Cały nasz asortyment znajduje się w naszych magazynach. Na stanie magazynowym mamy stale ponad 150 domków drewnianych dostępnych od ręki oraz cały asortyment z działu ogrody zimowe, domki metalowe, szklarnie ogrodowe oraz zadaszeń tarasów. W sezonie letnim stawiamy nawet 15 naszych produktów dziennie. W skład naszego zespołu wchodzi wiele w pełni profesjonalnych i doświadczonych ekip monterskich i dwie ekipy przygotowujące podłoża do domków drewnianych, ogrodów zimowych i zadaszeń tarasów. Każdy nasz brygadzista może się pochwalić budową co najmniej 100 domków drewnianych. Każda nasza ekipa jest wyspecjalizowana w swojej dziedzinie - osobne ekipy montują domki, inne montują zadaszenia i ogrody, a inne przygotowują podłoża. Nie korzystamy z usług podwykonawców. W razie nieprzewidzianych problemów nie będziesz odsyłany do podwykonawcy czy dystrybutora. Nasze produkty montujemy w całej Polsce. W każdym regionie bywamy dość często i bez większych przeszkód można w tych miejscach przyjrzeć się pracy monterów.
Najlepszą miarą naszego sukcesu są pozytywne opinie naszych klientów oraz stale rosnąca ilość klientów z polecenia.
Dzięki rozbudowanej własnej flocie ponad 16 pojazdów transportowych oraz ścisłej współpracy z wieloma firmami spedycyjnymi jesteśmy w stanie dostarczyć domek drewniany w krótkim czasie w każdą część Polski za bardzo przystępną cenę.

Siedziba firmy znajduje się w Radzyminie (05-250) koło Warszawy przy ulicy Weteranów 247. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 i w soboty 9-14. Infolinia jest czynna do godziny 19. Pod tym adresem można obejrzeć ekspozycję domków w której w skład wchodzi zmodyfikowana wersja domku Aleks, Borneo 2, Nolan 1, Roxy 2 ze zmienioną frontową ścianą i inną grubością balika oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące naszych produktów. Nasz magazyn znajduje się w Radzyminie koło Warszawy ul. Weteranów 247 (Łąki) 05-250 Radzymin.