O nas - Stimeo domki i architektura ogrodowa

O nas


Stimeo 
Weteranów 247
05-250 Radzymin 
koło Warszawy (Łąki)Nasza firma zajmuje się produkcją, handlem oraz montażem architektury ogrodowej.
Na rynku istniejemy od 2013 roku i do tej pory zrealizowaliśmy ponad 6000 zamówień. Cały nasz asortyment znajduje się w naszych magazynach. Na stanie magazynowym mamy stale ponad 150 domków drewnianych dostępnych od ręki oraz cały asortyment z działu ogrody zimowe, domki metalowe, szklarnie ogrodowe oraz zadaszeń tarasów. W sezonie letnim stawiamy nawet 15 domków drewnianych dziennie. W skład naszego zespołu wchodzi 14 w pełni profesjonalnych i doświadczonych ekip montażowych i dwie ekipy przygotowujące podłoża do domków drewnianych. Każdy nasz brygadzista może się pochwalić budową co najmniej 100 domków drewnianych. Nie korzystamy z usług podwykonawców. W razie nieprzewidzianych problemów nie będziesz odsyłany do podwykonawcy czy dystrybutora. Nasze domki montujemy w w całej Polsce. W każdym regionie Polski bywamy dość często i można wówczas przyjrzeć się pracy monterów.
Najlepszą miarą naszego sukcesu są pozytywne opinie naszych klientów.
Dzięki rozbudowanej własnej flocie ponad 16 pojazdów transportowych oraz ścisłej współpracy z wieloma firmami spedycyjnymi jesteśmy w stanie dostarczyć domek drewniany w krótkim czasie w każdą część Polski za bardzo przystępną cenę.

Siedziba firmy znajduje się w Radzyminie (05-250) koło Warszawy przy ulicy Weteranów 247. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16  i w soboty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Infolinia jest czynna do godziny 19. Pod tym adresem można obejrzeć ekspozycję domków w której w skład wchodzi zmodyfikowana wersja domku Aleks, Borneo 2, Nolan 1, Roxy 2 ze zmienioną frontową ścianą i inną grubością balika oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące naszych produktów. Nasz magazyn znajduje się w Radzyminie koło Warszawy ul. Weteranów 247 (Łąki) 05-250 Radzymin.