O nas


Stimeo ( teren po byłej Cegielni)
Weteranów 247
05-250 Radzymin 
koło Warszawy (Łąki)
NIP 955-209-99-00
tel. 733 53 53 54 


Nasza firma zajmuje się produkcją oraz handlem oraz montażem architektury ogrodowej w tym przede wszystkim domków drewnianych.
Na rynku istniejemy od 2013 roku i do tej pory zrealizowaliśmy ponad 3000 zamówień. Cały nasz asortyment znajduje się w naszych magazynach. Na stanie magazynowym mamy stale ponad 150 domków drewnianych dostępnych od ręki oraz cały asortyment z działu domki metalowe, szklarnie ogrodowe oraz zadaszeń tarasów. W sezonie letnim stawiamy nawet 10 domków drewnianych dziennie. W skład naszego zespołu wchodzi 10 w pełni profesjonalnych i doświadczonych ekip montażowych i dwie ekipy przygotowujące podłoża do domków drewnianych. Każdy nasz brygadzista może się pochwalić budową co najmniej 100 domków drewnianych. Nie korzystamy z usług podwykonawców i masz pewność, że w razie nieprzewidzianych problemów nie będziesz odsyłany do podwykonawcy czy dystrybutora. Nasze domki stoją w całej Polsce i czy mieszkasz w Szcecinie, Gdańsku, Suwałkach, Jeleniej Górze czy Warszawie - nie ma to dla nas żadnego znaczenia. W każdym regionie Polski bywamy dość często i można wówczas przyjrzeć się pracy montażystów.
Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzone i funkcjonalne, które także są praktyczne z punktu widzenia rozplanowania wnętrza, a wśród nich domki drewniane, domki ogrodowe, oraz domki narzędziowe, garaże drewniane czy szklarnie ogrodowe, domki metalowe i zadaszenia tarasów w bardzo konkurencyjnych cenach. Dbamy o najwyższą jakość obsługi i zadowolenie klientów. W ciągu 7 lat naszej kariery zbudowaliśmy i zmontowaliśmy ponad 3000 obiektów rok do roku zwiększając ilość ekip monterskich dzięki czemu terminy montaży możemy ustalać bardzo elastycznie.
Jesteśmy aktywnym uczestnikiem programu Rzetelna Firma: Najlepszą miarą naszego sukcesu są pozytywne opinie naszych klientów.
Szeroka oferta architektury ogrodowej umożliwia dopasowanie produktu niemal do każdego ogrodu. Proponujemy przede wszystkim: domki letniskowe drewniane, domki ogrodowe, domki narzędziowe oraz szklarnie ogrodowe i zadaszenia tarasów. Nasze domki z drewna wytwarzane są z wysokiej jakości suszonego komorowo surowca nordyckiego. Bardzo cennymi aspektami drewna stosowanego przez nas są jasna barwa, świeży wygląd i mała ilość sęków. Naszymi zaletami jest wysoka jakość naszych produktów, krótki czas dostarczania produktów dostępnych na magazynie, ogólnopolski zasięg oraz zdecydowanie niższe niż rynkowe koszty transportu. Dzięki rozbudowanej własnej flocie ponad 10 pojazdów transportowych oraz  ścisłej współpracy z wieloma firmami spedycyjnymi jesteśmy w stanie dostarczyć domek drewniany w krótkim czasie w każdą część Polski za bardzo przystępną cenę.  Innymi oferowanymi przez nas produktami wartymi uwagi są wysokiej jakości poliwęglanowo-aluminowe szklarnie ogrodowe. Kupując naszą szklarnię możesz mieć pewność, że wytrzyma ona pod naporem śniegu, przetrwa silną wichurę oraz posłuży wiele lat. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie czy uwagi, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Siedziba firmy znajduje się w Radzyminie (05-250) koło Warszawy przy ulicy Weteranów 247. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16  i w soboty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Infolinia jest czynna do godziny 19. Pod tym adresem można obejrzeć ekspozycję domków oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące naszych produktów.  Nasz magazyn znajduje się w Radzyminie koło Warszawy ul. Weteranów 247 (Łąki) 05-250 Radzymin.