Powierzchnia zabudowy
Grubość balika
Kształt dachu
Wypust dachu

Domki narzędziowe oparte na balikach o grubości 19 mm świetnie sprawdzają się jako schowki na narzędzia i akcesoria ogrodowe.

Nasza oferta domków narzędziowych

Posiadają Państwo działkę, ale brakuje na niej miejsca, w którym można by składować sprzęt ogrodowy? Nasze domki narzędziowe tworzymy właśnie z myślą o magazynowaniu różnorodnego sprzętu. Nieduże rozmiary tych konstrukcji zapewniają ich niską cenę. Aby wznosić domki narzędziowe na działce, nie będą Państwo potrzebować zaawansowanej wiedzy technicznej. Wystarczy odrobina cierpliwości i dostarczona przez nas instrukcja. Baliki stanowiące główny budulec oferowanych przez nas domków zostały wykonane z suszonego komorowo świerku skandynawskiego. Taki dobór drewna gwarantuje wyjątkowo dużą wytrzymałość materiału, jak również jego odporność na grzyby i porosty.

Domki narzędziowe na Twojej posesji!

Domki narzędziowe mogą Państwo zmontować samodzielnie lub zlecić to zadanie nam. W obydwóch wypadkach postaramy się, aby konstrukcja w ekspresowym tempie stanęła na terenie posiadłości. Oferowane przez nas domki na narzędzia są również składane na posesji Klienta przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.

Więcej

Domki narzędziowe najlepsza inwestycja na działce

Posiadanie własnej działki to koniec z jakąkolwiek nudą. Zawsze będzie coś do zrobienia na niej. Nie wywołuje to jednak negatywnych uczuć, raczej bardzo pozytywne. Odkrycie, jakiego zawsze się dokonuje, że niemal ciągle pochłania ona jakieś koszty też do nieprzyjemnych nie należy. Przecież kupuje się dla siebie i dla swojej rodziny, by w otoczeniu był porządek, by było wygodnie i pięknie. Niektóre nabytki dla swojej działki szczególnie się ceni. Są bardzo potrzebne. Dobre, solidne domki narzędziowe należą do takich właśnie wydatków. Warto mieć taki u siebie na posesji.

Domki narzędziowe do wyboru do koloru


Można wybierać między mniejszymi albo większymi konstrukcjami, w zależności od tego, do czego mają one służyć. Najczęściej przechowuje się w nich akcesoria ogrodowe np. narzędzia do prac ogrodowych, jakieś donice czy worki z ziemią. Do takich celów można kupić nawet najmniejszy domek na narzędzia. Choć, jeśli chce się trzymać w nim meble ogrodowe przez okres zimowy, to trzeba to uwzględnić i dobrze wybrać jego wielkość. W takim niewielkim domku można też trzymać inne rzeczy np. drewno czy inny opał albo rowery. Jeśli jest on trochę większy, to często służy jako domek ogrodowy. Można w nim schować się w upalne dni i tam w takim zacisznym miejscu wypoczywać. Dzieci będą miały, gdzie się bawić, starsi, gdzie wypoczywać. Majsterkowicze natomiast mogą sobie urządzić w nim warsztat. Zanim wybierze się domek, dobrze jest przemyśleć, do czego miałby służyć, by wybrać jak najlepiej. Jedno jest pewne, domek narzędziowy szybko okazuje się nawet bardziej niż potrzebny. Gdy się go już ma, łatwo przyzwyczaić się do tego luksusu.

Bezpieczne domki narzędziowe


Domek narzędziowy to inwestycja w bezpieczeństwo. Niektórych rzeczy lepiej nie zostawiać ot tak na działce. Trzeba im zapewnić czyste i bezpieczne miejsce. Chodzi o ochronę zarówno przed czynnikami atmosferycznymi, jak i nieuprawnionym zabraniem ich przez kogoś. Pewne ważne, a często gubione na działce rzeczy też warto do niego chować np. zawsze na wieczór. Nie będzie opcji, że już się zawieruszą. Jak już znajdą Państwo dla siebie odpowiedni domek na narzędzia, to ważne będzie, by o niego dbać.
Z możliwością wyboru jest tak, że czasem im jest większa, tym trudniej się na coś zdecydować. Przeznaczenie to jedno z kryteriów ważnych dla wyboru konkretnego modelu oraz wielkości konstrukcji. Jest jeszcze drugie, czyli estetyka. Domki narzędziowe to jednak elementy małej architektury, więc ich wygląd jest bardzo ważny. Szczególnie ważny jest, jak stanie taka konstrukcja w widocznym miejscu na działce albo jak ma służyć i innym celom niż tylko przechowywanie różnych rzeczy. Domki drewniane mają w sobie najwięcej uroku, są takie tradycyjne i kojarzą się ze stabilnością. Bez wątpienia zdobią działkę. Takie z większymi oknami sprawiają wrażenie jakby były mini domami, co tworzy szczególnie miły klimat na działce. Na zakończenie więc dobra rada: Oglądając różne domki, warto wyobrazić je sobie na swojej działce. Będzie wiadomo, czy ich estetyka jest idealna.

Sprawdź również inne nasze domki tematyczne.


Sprawdź Domki letniskowe drewniane
Poznaj Domki dla dzieci
Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane
Wybierz Domek drewniany
Postaw na Domki ogrodowe
Dobierz Garaże drewniane lub Szklarnie ogrodowe