Domek drewniany na działkę

Oferujemy szeroką gamę domków z drewna. Przedstawiając bogatą ofertę proponujemy Państwu nowe i praktyczne produkty. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów domek drewniany naszej produkcji doskonale integruje się z naturalnym otoczeniem. Surowcem, którego użyto do produkcji jest suszony komorowo, czterostronnie strugany świerk skandynawski. Drewno to cechuje jasna barwa i mała ilość sęków, dzięki czemu sprzedawane przez nas domki są eleganckie i trwałe. Drewno jest gładkie i bardzo wysokiej jakości. Każdy domek drewniany jest precyzyjnie wykonany, co gwarantuje łatwość w łączeniu elementów konstrukcyjnych. Nie ma konieczności docinania czy pasowania elementów dzięki temu montaż jest względnie łatwy i komfortowy także dla osób nie mających za wiele wspólnego z branżą budowlaną. Domek drewniany na działke jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy montażowe tj. gwoździe, zamki, wkręty, klamki oraz instrukcję. Nasza rozbudowana sieć logistyczna powoduje, że wysyłka w różne rejony Polski nie powoduje dużego kosztu, a często zdarza się, że wybrany przez Państwa domek jest dostarczany w ciągu 20 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia. 
Więcej

Domek drewniany - Oferta Stimeo

W naszym sklepie znajdą Państwo:
domki drewniane o konstrukcji bezszkieletowej - trwałe, stabilne i łatwe w montażu
• altany ogrodowe
• drewniane garaże oraz wiaty - idealne do parkowania samochodów
• szklarnie ogrodowe z poliwęglanowo-aluminiowe - odporne na uderzenia, promienie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne • domki narzędziowe i drewutnie
• sauny
• kabiny infrared dzięki którym poprawisz swoje zdrowie

W szczególności polecamy Państwa uwadze domek drewniany w szerokim wyborze modeli, które stanowią największą część naszego asortymentu. Wszystkie domki drewniane w naszej ofercie to łatwe w montażu konstrukcje, które bez problemu uda się Państwu samodzielnie zmontować na swojej działce - wystarczy postępować zgodnie z dołączoną do produktu instrukcją montażu domku drewnianego. Oczywiście, jeżeli nie mają Państwo czasu na montaż, to każdy z domków drewnianych w naszej ofercie może zostać, za dodatkową opłatą, zmontowany przez ekipę Stimeo. Dodatkowo, wszystkie domki drewniane z naszej oferty mogą Państwo zakupić w dogodnym systemie ratalnym, a każdy z domków drewnianych objęty jest gwarancją trwającą 5 lat. Wszystkie domki drewniane w naszej ofercie posiadają drzwi z zamkiem i okna a także materiały montażowe wraz z rysunkami poglądowymi i instrukcją montażu.

Domek drewniany - wyposażenie dodatkowe

Ponad to, każda z podstawowych wersji domku drewnianego może być doposażona w:
• podłogę
• kolorową impregnację
• rynny
• pokrycie dachu domku gontem/ papą
Dodatkowo, w przypadku niektórych domków drewnianych oferujemy również możliwość podwyższenia ścian.

Zapraszamy do zakupów, Zespół Stimeo!

Firma Stimeo jako dystrybutor domków drewnianych proponuje klientom bardzo bogatą, zróżnicowaną ofertę. W swoim asortymencie mamy nie tylko klasyczne domki z drewna oraz domki dla dzieci, ale także szklarnie, drewniane wiaty i garaże oraz ogrodowe altany. Jesteśmy firmą bardzo prężnie rozwijającą się, ale przede wszystkim dbającą o naszych klientów. Staramy się sprostać stawianym dla nas nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Nasze produkty bez najmniejszego problemu docierają w każde miejsce w Polsce, ułatwiając znacznie ich zakup. Transport jest bardzo szybki, a dodatkowo niezwykle tani. Sprawność dostarczania naszych produktów zawdzięczamy częściowo również temu, że nasz magazyn jest wyjątkowo dobrze wyposażony. W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości co do naszych produktów, zawsze z wielką chęcią służymy pomocą naszym klientom. Kontakt z konsumentem jest dla nas absolutną podstawą, dlatego też staramy się, aby stał on na jak najwyższym poziomie.

Oferowane przez naszą firmę konstrukcje cechują się niezwykłą wytrzymałością. Producent domków drewnianych musi dbać o staranność wykonania i dbałość o każdy detal. Produkty nie tylko są świetnie jakościowo, ale również muszą bardzo estetycznie wyglądają. Walory wizualne drewnianych domków sprawią, że będą się one świetnie komponowały z krajobrazem każdego ogrodu. Ponadto surowcem, który posłużył do ich wykonania jest wysokojakościowy czterostronnie strugany świerk skandynawski, co daje gwarancję wytrzymałości domków. Domki dla dzieci, które nasza firma również ma w ofercie, spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa, dzięki czemu nasi klienci mogą być spokojni o swoje pociechy.

Dużym atutem naszych produktów jest z pewnością ich niezwykle łatwy montaż. Gwarantujemy przejrzyste instrukcje dołączone do każdej konstrukcji. Dzięki nim usytuowanie domku, garażu czy altanki na Państwa działce stanie się dziecinnie proste i nie zajmie długich godzin.

Każdy doświadczony i wyrozumiały dla swoich klientów wytwórca oferuje pięcioletnią gwarancję na swoje konstrukcje. Dzięki temu zyskujemy coraz większe zaufanie konsumentów, co przejawia się w wielu pozytywnych opiniach na temat naszych usług.

Produkty firmy Stimeo są idealnym rozwiązaniem, jeśli szukacie Państwo konstrukcji najwyższej jakości, niezwykle wytrzymałych, a ponadto atrakcyjnych wizualnie i przede wszystkim gwarantujących bezpieczeństwo ich użytkowników. Wszystkie te walory wiążą się z inną, ogromnie ważną dla klientów zaletą – oferowane przez nas produkty są niezwykle tanie w stosunku do proponowanej przez nas jakości. Wybierając Stimeo oszczędzacie Państwo zarówno pieniądze, jak i czas i wysiłek przy montażu. Naszym najważniejszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta z oferowanych przez nas usług.