Domki drewniane - Domki ogrodowe - Domek drewniany na działkę - Domek do samodzielnego montażu - Stimeo domki i architektura ogrodowa

Domek drewniany na działkę

Oferujemy szeroką gamę domków z drewna. Przedstawiając bogatą ofertę proponujemy Państwu nowe i praktyczne produkty. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów domek drewniany naszej produkcji doskonale integruje się z naturalnym otoczeniem. Surowcem, którego użyto do produkcji jest suszony komorowo, czterostronnie strugany świerk skandynawski. Drewno to cechuje jasna barwa i mała ilość sęków, dzięki czemu sprzedawane przez nas domki drewniane są eleganckie i trwałe. Drewno jest gładkie i bardzo wysokiej jakości. Każdy domek drewniany jest precyzyjnie wykonany, co gwarantuje łatwość w łączeniu elementów konstrukcyjnych. Nie ma konieczności docinania czy pasowania elementów dzięki temu montaż jest względnie łatwy i komfortowy także dla osób nie mających za wiele wspólnego z branżą budowlaną.  Nasza rozbudowana sieć logistyczna powoduje, że wysyłka w różne rejony Polski nie powoduje dużego kosztu, a często zdarza się, że wybrany przez Państwa domek jest dostarczany w ciągu 20 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia. 
Więcej

Domki drewniane

Domek drewniany - Oferta Stimeo

W naszym sklepie znajdą Państwo:
• domki drewniane o konstrukcji bezszkieletowej - trwałe, stabilne i łatwe w montażu
• altany ogrodowe
• drewniane garaże oraz wiaty - idealne do parkowania samochodów
• szklarnie ogrodowe z poliwęglanowo-aluminiowe - odporne na uderzenia, promienie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne • domki narzędziowe i drewutnie
• sauny
• kabiny infrared dzięki którym poprawisz swoje zdrowie

W szczególności polecamy Państwa uwadze domek drewniany w szerokim wyborze modeli, które stanowią największą część naszego asortymentu. Wszystkie domki drewniane w naszej ofercie to łatwe w montażu konstrukcje, które bez problemu uda się Państwu samodzielnie zmontować na swojej działce – wystarczy postępować zgodnie z dołączoną do produktu instrukcją. Domek do samodzielnego montażu może zostać wzniesiony nawet przez osoby, które nie posiadają dużego doświadczenia w tego typu pracach budowlanych. Oczywiście, jeżeli nie mają Państwo czasu na budowę, to każdy z domków drewnianych w naszej ofercie może zostać, za dodatkową opłatą, zmontowany przez ekipę Stimeo. Dodatkowo, wszystkie domki drewniane z naszej oferty mogą Państwo zakupić w dogodnym systemie ratalnym, a każdy z domków drewnianych objęty jest gwarancją trwającą 5 lat. Wszystkie domki drewniane w naszej ofercie posiadają drzwi z zamkiem i okna a także materiały montażowe wraz z rysunkami poglądowymi i instrukcją postępowania. Dzięki jasnym zasadom postępowania, każdy domek do samodzielnego montażu zostanie wzniesiony szybko i bez jakichkolwiek problemów konstrukcyjnych.

Domek drewniany - wyposażenie dodatkowe

Ponad to, każda z podstawowych wersji domku drewnianego może być doposażona w:
• podłogę
• kolorową impregnację
• rynny
• pokrycie dachu domku gontem/ papą
Dodatkowo, w przypadku niektórych domków drewnianych oferujemy również możliwość podwyższenia ścian.

Zapraszamy do zakupów, Zespół Stimeo!

Domek drewniany do samodzielnego montażu – dlaczego warto?

Gotowy projekt, wysokiej jakości elementy montażowe i prosta instrukcja postępowania to gwarancja pełnej satysfakcji ze zrealizowanego projektu. Domki drewniane do samodzielnego montażu nie wymagają wiedzy budowlanej i mogą być bez problemu wzniesione na każdej działce. Wybór takiego rozwiązania to znaczna oszczędność czasu i pieniędzy, a także pełna kontrola nad przebiegiem prac budowlanych i satysfakcja z ukończonej realizacji. Decydując się na domki drewniane do samodzielnego montażu, możemy mieć pewność, że doskonale znamy konstrukcję wybranego modelu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasza ekipa budowlana chętnie służy pomocą – z przyjemnością wspomożemy przyszłych użytkowników naszych domków na każdym etapie montażu. Korzystając ze zdobytego doświadczenia i fachowych narzędzi bez problemu poradzimy sobie z każdą ewentualną zawiłością budowlaną. Możemy jednak zagwarantować, że wszystkie domki drewniane do samodzielnego montażu zostałt stworzone z myślą o tym, by sprawić jak najmniej kłopotów konstrukcyjnych i zapewnić najwyższy komfort użytkowania.

Domki drewniane od Stimeo

Firma Stimeo jako dystrybutor domków drewnianych proponuje klientom bardzo bogatą, zróżnicowaną ofertę. W swoim asortymencie mamy nie tylko klasyczne domki drewniane oraz domki dla dzieci, ale także szklarnie, drewniane wiaty i garaże oraz ogrodowe altany. Jesteśmy firmą bardzo prężnie rozwijającą się, ale przede wszystkim dbającą o naszych klientów. Staramy się sprostać stawianym dla nas nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Nasze produkty bez najmniejszego problemu docierają w każde miejsce w Polsce, ułatwiając znacznie ich zakup. Transport jest bardzo szybki, a dodatkowo niezwykle tani. Sprawność dostarczania naszych produktów zawdzięczamy częściowo również temu, że nasz magazyn jest wyjątkowo dobrze wyposażony. W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości co do naszych produktów, zawsze z wielką chęcią służymy pomocą naszym klientom. Kontakt z konsumentem jest dla nas absolutną podstawą, dlatego też staramy się, aby stał on na jak najwyższym poziomie.

Oferowane przez naszą firmę konstrukcje cechują się niezwykłą wytrzymałością. Producent domków drewnianych musi dbać o staranność wykonania i dbałość o każdy detal. Produkty nie tylko są świetnie jakościowo, ale również muszą bardzo estetycznie wyglądają. Walory wizualne drewnianych domków sprawią, że będą się one świetnie komponowały z krajobrazem każdego ogrodu. Ponadto surowcem, który posłużył do ich wykonania jest wysokojakościowy czterostronnie strugany świerk skandynawski, co daje gwarancję wytrzymałości domków. Domki dla dzieci, które nasza firma również ma w ofercie, spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa, dzięki czemu nasi klienci mogą być spokojni o swoje pociechy.

Domki drewniane montaż

Dużym atutem naszych produktów jest z pewnością ich niezwykle łatwy montaż. Gwarantujemy przejrzyste instrukcje dołączone do każdej konstrukcji. Dzięki nim usytuowanie domku, garażu czy altanki na Państwa działce stanie się dziecinnie proste i nie zajmie długich godzin. Wszystkie domki drewniane do samodzielnego montażu mogą powstać w ogrodzie w zaskakująco krótkim czasie. To nie tylko gwarancja wspaniałego efektu, ale także satysfakcji z własnoręcznie zrealizowanego projektu.

Każdy doświadczony i wyrozumiały dla swoich klientów wytwórca oferuje pięcioletnią gwarancję na swoje konstrukcje. Dzięki temu zyskujemy coraz większe zaufanie konsumentów, co przejawia się w wielu pozytywnych opiniach na temat naszych usług.

Produkty firmy Stimeo są idealnym rozwiązaniem, jeśli szukacie Państwo konstrukcji najwyższej jakości, niezwykle wytrzymałych, a ponadto atrakcyjnych wizualnie i przede wszystkim gwarantujących bezpieczeństwo ich użytkowników. Wszystkie te walory wiążą się z inną, ogromnie ważną dla klientów zaletą – oferowane przez nas produkty są niezwykle tanie w stosunku do proponowanej przez nas jakości. Wybierając Stimeo oszczędzacie Państwo zarówno pieniądze, jak i czas i wysiłek przy montażu. Naszym najważniejszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta z oferowanych przez nas usług...

Postaw na Domki ogrodowe
Sprawdź Domek narzędziowy
Zobacz Domki bez pozwolenia
Dobierz Garaże drewniane
Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane
Wybierz Szklarnie ogrodowe Sprawdź Ogród zimowy