Domek drewniany na działkę może pełnić na niej funkcję zarówno magazynową jak i rekreacyjną. Bez problemu skryją się Państwo w nim podczas brzydkiej pogody, jak i przechowają niezbędne na działce akcesoria.

Najwyższej jakości domki drewniane

Elementy wszystkich znajdujących się w naszej ofercie domków zostały wykonane ze świerku nordyckiego. Jego drewno znacznie różni się od tego, jakie można uzyskać ze świerków rosnących w Polsce. Jest łatwe w obróbce i jednocześnie wykazuje dużą wytrzymałość. Drewniane prefabrykaty poddawane są wstępnej obróbce w suszarniach komorowych, co na długi czas chroni je przed grzybami i porostami. Domek drewniany na działkę wykonany z balików o grubości 70 mm będzie stabilny i z powodzeniem posłuży jako schowek na rowery i narzędzia ogrodowe lub świetnie sprawdzi się jako domkek rekreacyjny.

Łatwy w montażu domek drewniany na działkę 

Aby postawić domek drewniany na działce nie potrzeba zaawansowanej wiedzy. Baliki dopasowuje się do siebie za pomocą intuicyjnego systemu pióro-wpust.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.

Więcej

Sprawdź również inne nasze domki tematyczne.


Sprawdź Zimowy ogród
Poznaj Domki dla dzieci
Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane
Wybierz Domki drewniane
Postaw na Domki ogrodowe
Sprawdź Domek narzędziowy
Dobierz Garaże drewniane lub Szklarnie ogrodowe