Domki rekreacyjne drewniane z balików o grubości 34 mm to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują przestronnego schronienia na działkę.

Domki rekreacyjne drewniane - zamów teraz!

Oferujemy szeroki wybór domków drewnianych opartych na balikach o grubości 34 mm. Cechą balika 34mm jest zastosowanie podwójnego łączenia pióro-wpust. Zastosowanie takiego balika ułatwia montaż i zapewnia większą sztywność domku, W naszym asortymencie znajdują się niewielkie składy na narzędzia, domki rekreacyjne drewniane oraz garaże drewniane. Świerk nordycki, z którego wykonane są główne prefabrykaty domków rekreacyjnych drewnianych zapewnia im wysoką wytrzymałość. Proponowane przez nas produkty oparte są na niezwykle prostej konstrukcji, więc aby je zmontować, nie będzie potrzebne doświadczenie budowlane. W razie gdyby jednak woleli Państwo, aby nad budową domku czuwał specjalista, z przyjemnością podejmiemy się tego zadania. Proszę też dodać informację ze strony.

Jak samodzielnie zmontować rekreacyjny domek drewniany?

W przesyłce, którą Państwo od nas otrzymają, będą znajdowały się wszystkie elementy konstrukcyjne i łącznik. Aby zmontować domek wystarczy pobrać z naszej strony czytelną instrukcję opisującą ten proces krok po kroku. Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.

Więcej