Pragniemy zaoferować Państwu domki działkowe drewniane, które mogę pełnić funkcję przestronnych składów na narzędzia ogrodowe. W razie niepogody posłużą też jako bezpieczne i suche schronienie.

Domki na działkę z balików o grubości 28 mm

Proponowane przez nas domki działkowe drewniane świetnie sprawdzają się jako miejsca, w których można przechowywać narzędzia i inne przedmioty niezbędne przy pielęgnacji ogrodu. W odróżnieniu od popularnych w polskim krajobrazie komórek odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi. Swoim wyglądem przypominają góralskie chaty albo architekturę skandynawską. Na tym nie kończą się ich powiązania z Półwyspem Skandynawskim. Prefabrykaty służące do postawienia domku są wykonane ze świerku norweskiego (nordycki lub skandynawski), którego drewno posiada wyjątkowo dużą wytrzymałość. Dodatkowo elementy drewniane podczas obróbki są strugane czterostronnie, co zapewnia ich gładkość oraz łatwość pasowania.

Jak zmontować domek na działkę?

Oferowane przez nas domki działkowe drewniane są niezwykle proste w montażu, a co za tym idzie można je postawić na swojej działce bez żadnej wiedzy budowlanej. Elementy można łączyć niemal intuicyjnie, a w pracy nad ich dopasowywaniem poprowadzi Państwa dostarczona przez nas instrukcja. Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
Więcej