Domki na działkę - Domek ogrodowy - Stimeo domki i architektura ogrodowa
Pragniemy zaoferować Państwu domki działkowe drewniane, które mogę pełnić funkcję przestronnych składów na narzędzia ogrodowe. W razie niepogody posłużą też jako bezpieczne i suche schronienie.

Domki na działkę z balików o grubości 28 mm

Proponowane przez nas domki działkowe drewniane świetnie sprawdzają się jako miejsca, w których można przechowywać narzędzia i inne przedmioty niezbędne przy pielęgnacji ogrodu. W odróżnieniu od popularnych w polskim krajobrazie komórek odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi. Swoim wyglądem przypominają góralskie chaty albo architekturę skandynawską. Na tym nie kończą się ich powiązania z Półwyspem Skandynawskim. Prefabrykaty służące do postawienia domku są wykonane ze świerku norweskiego (nordycki lub skandynawski), którego drewno posiada wyjątkowo dużą wytrzymałość. Dodatkowo elementy drewniane podczas obróbki są strugane czterostronnie, co zapewnia ich gładkość oraz łatwość pasowania.

Jak zmontować domek na działkę?

Oferowane przez nas domki działkowe drewniane są niezwykle proste w montażu, a co za tym idzie można je postawić na swojej działce bez żadnej wiedzy budowlanej. Elementy można łączyć niemal intuicyjnie, a w pracy nad ich dopasowywaniem poprowadzi Państwa dostarczona przez nas instrukcja. Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
Więcej

Domek ogrodowy

Działka rekreacyjna i własny domek ogrodowy to marzenie wielu osób mieszkających na co dzień w wielkim mieście. Zależy nam nie tylko na tym, by mieć możliwość wyjazdu na weekend w ciche i spokojne miejsce, ale także na spędzeniu wolnego czasu w pięknym otoczeniu. Właśnie dlatego na każdej działce powinien znaleźć się domek ogrodowy. To nie tylko trwałe i estetyczne schronienie, ale także praktyczna komórka na narzędzia i meble ogrodowe, która zapewni im ochronę w każdą pogodę. Wybierając domki działkowe, mamy pewność, że będą nam służyły przez długie lata i cieszyły oko podczas pobytu na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto zainwestować w domek ogrodowy?

Inwestycja w domek ogrodowy posiada wiele zalet, które z pewnością docenimy nie tylko po latach jego użytkowania, ale już na etapie projektu. Szybko przekonamy się, że domki działkowe niosą ze sobą wyłącznie niezbędne koszty, a do tego powstają stosunkowo szybko. Co więcej, ich montażu można dokonać o dowolnej porze roku – umożliwia to bezproblemowa i lekka konstrukcja. Budowa postępuje niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych, dzięki czemu szybko zaczniemy cieszyć się ostatecznym efektem. Ekonomiczny domek ogrodowy jest przy tym niezwykle trwały, co gwarantuje nam materiał budowlany najwyższej jakości: świerk norweski. Pomimo niewielkiej grubości, przegrody doskonale radzą sobie z obciążeniami zmiennymi, wywołanymi przez gwałtowne zmiany atmosferyczne, takie jak na przykład silny wiatr. Drewno gwarantuje zdrowy mikroklimat wewnątrz budynku oraz doskonałe parametry izolacyjne – termiczne i akustyczne. Inwestując w domek ogrodowy mamy pewność realizacji zgodnej z projektem, ekologiczność zastosowanych rozwiązań i niezwykle estetyczny efekt końcowy. Wszyscy, którzy posiadają domki działkowe, chwalą sobie ich uniwersalność oraz możliwość ewentualnej przebudowy czy modernizacji. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający użytkownik w pełni skorzysta z możliwości oferowanych mu przez wybrany projekt.

Domek ogrodowy - jaki wybrać?

Podejmując decyzję o zainwestowaniu w domek ogrodowy, musimy zastanowić się przede wszystkim nad tym, jak wpłyną na jego kształt nasze oczekiwania względem działki rekreacyjnej. Jeżeli spędzamy tam w ciągu roku niewiele czasu, a domek ogrodowy służyć nam będzie przede wszystkim w roli komórki, prawdopodobnie lepiej sprawdzi się w naszym przypadku niewielki, przeznaczony na narzędzia. Jeśli jednak mamy co do tego miejsca poważniejsze plany, możemy zdecydować się na domek z altaną. Od tego wyboru będzie oczywiście zależała jego powierzchnia. Domek ogrodowy powstaje zwykle na bazie prostego projektu w stylu skandynawskim, zawsze możemy jednak wybrać mniej lub bardziej ozdobny projekt. Niezależnie od tego, na który ostatecznie się zdecydujemy, możemy być pewni, że wszystkie domki działkowe przeznaczone do ogródka doskonale skomponują się z naturą, nie zakłócając przyjemnego krajobrazu. Wybierając doskonały materiał budowlany na domek ogrodowy, nie musimy obawiać się o jego jakość – deski z drewna świerkowego zostają starannie wyselekcjonowane, a ponadto są poddawane obróbce, która zapewnia im długotrwałą wytrzymałość i estetyczne wykończenie. To dzięki nim domki działkowe prezentują się równie efektownie.

Poznaj Domki dla dzieci
Sprawdź Ogród zimowy
Wybierz Domek drewniany
Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane
Postaw na Domki ogrodowe
Sprawdź Domek narzędziowy
Dobierz Garaże drewniane lub Szklarnie ogrodowe