Domki metalowe - Stimeo domki i architektura ogrodowa

Domki metalowe Stimeo. Praktyczny sposób na porządek na działce

Domki narzędziowe metalowe. Dlaczego powinieneś jeden z nich mieć na swojej działce

Przy pomocy rozmaitych narzędzi zabiegamy, bu ukochanemu kawałkowi przestrzeni nadać kształt wprost z naszych marzeń. Po intensywnej pracy nad upiększeniem działki, ogrodu czy przydomowej posesji trzeba zadbać o to, by nic nie zakłócało dopiero co osiągniętej harmonii i równowagi. Wybierając domki metalowe, do wszystkich niezbędnych narzędzi dodajemy jeszcze jedno - to, które pomoże nam utrzymać porządek dookoła.

Domki metalowe na narzędzia i akcesoria to prosty oraz skuteczny wybór. Przy pomocy jednego kliknięcia przy zamówieniu i kilku równie prostych zabiegów podczas złożenia konstrukcji zapewni nam wystarczającą ilość miejsca na przydomowe akcesoria. Cała różnorodność małego i dużego sprzętu, niezbędnego w ogrodnictwie i przy większych pracach remontowych w domu, pomieści się w ich kompaktowej konstrukcji bez zbytniego wysiłku. Trzeba jedynie wybrać konstrukcję o metrażu odpowiednim do wielkości posesji.

Nasze domki metalowe. Wybieramy praktyczne rozwiązania. Solidny i trwały patent na uporządkowany ogród lub obejście

Większość domków dostępnych na naszym rynku przybywa z Dalekiego Wschodu. Domki narzędziowe metalowe z tamtego kierunku są dużo niższe od tych, które pochodzą z naszego katalogu. To tylko jeden z przykładów, jak praktycznie podchodzimy do kwestii produktów z naszej oferty. Inne dotyczą szczegółów konstrukcji, które ułatwiają samodzielne złożenie domku oraz właściwości używanych przez nas materiałów.

Prosty montaż z gotowych elementów. Sam postawisz zamówione u nas domki metalowe

Jeśli mają Państwo takie życzenie, w ślad za przesyłką, starannie zapakowaną na paletach, przybędzie do was ekipa, która szybko i sprawnie montuje nasze domki metalowe. Jednak podczas ich tworzenia przyświecała nam idea wypuszczenia na rynek produktu do samodzielnego postawienia na własnym terenie. Każdy zestaw posiada komplet materiałów i akcesoriów potrzebnych do montażu oraz instrukcję z zamieszczonymi wewnątrz czytelną grafiką. Domki metalowe narzędziowe złożysz samodzielnie, jeśli masz pod ręką:
- wiertarko-wkrętarkę
- wiertła do metalu (2 średnice)
- klucz
- drabinę
- parę solidnych rękawic roboczych

Stawiamy na solidność. Domki narzędziowe metalowe z wytrzymałej blachy oprą się większości zjawisk atmosferycznych

Jeśli przez Państwa miejscowość nie przechodzą regularnie trąby powietrzne, konstrukcja powinna przetrwać długie lata. Arkusze do pokrycia z przetłoczeniami, wykonane z blachy cynkowanej ogniowo i aluminiowym wykończeniem, gwarantują stabilność bryły. Domki metalowe z naszej oferty są wyposażone w system kratek wentylacyjnych, by do w pomieszczeniu nie dochodziło do skraplania wilgoci. Dwuspadowe dachy, zabezpieczenia antykorozyjne i szczelna konstrukcja sprawią, że domki narzędziowe metalowe długo będą spełniać swoje zadania na Waszych posesjach.

O czym należy pamiętać przed wyborem modelu i miejsca jego ustawienia?

Wybierając parametry, które cechują domki metalowe, najlepiej dostosować je do przewidywanych zadań nowego pomieszczenia na naszej działce. Wybór modeli i ich wersji daje możliwość otrzymania rozmaitych kubatur. Powinny zależeć od ilości i rodzaju sprzętu, który chcielibyśmy przechowywać wewnątrz, oraz od ilości miejsca, którą dysponujemy na posesji. Warto pamiętać, by nie umieszczać domku pod wysokimi drzewami, co może narazić konstrukcję na uderzenie grubych konarów w przypadku wichury. Można za to umiejscowić go za linią niższych drzew i krzewów, które spełnią rolę osłony przed wiatrem.

O tym nie wolno zapomnieć przed montażem, by domki metalowe zyskały na funkcjonalności

Domki narzędziowe metalowe wymagają wcześniejszego przygotowania podłoża, na którym będzie można precyzyjnie umieścić startową ramę konstrukcyjną z profili. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest betonowa wylewka lub dopasowany do wymiarów domku czworobok wykonany z kostki brukowej. Nie zapomnijmy również o wygodnej ścieżce, która pozwoli na dojście lub nawet dojazd do nowego punktu magazynowania, dlatego nie warto wybierać miejsc na wzniesieniach lub wewnątrz rabatek, grządek czy tuż obok oczek wodnych.

Kilka wskazówek, co należy uwzględnić podczas montażu. Resztę znajdziesz w czytelnej instrukcji

Domki metalowe należy skręcać w bezdeszczowy i bezwietrzny dzień. Arkusze blachy mogą zaskakiwać przy silniejszych podmuchach. Optymalne warunki montażu zapewni obecność dwóch osób, zwłaszcza gdy wybierzemy domki metalowe o konstrukcji szkieletowej, jak choćby model Fabien. W przeciwnym wypadku warto zdecydować się na inną wersję, np. Lucasa, w którym poziome ramy stabilizujące dokręca się do ścian już po ich postawieniu.

Wszystkie zalety domków z metalu. Naprawdę warto rozważyć tę opcję

Brak miejsca na narzędzia, sprzęt, akcesoria? Domki metalowe to najprostszy sposób na zyskanie dodatkowej powierzchni gospodarczej na działce, w ogrodzie lub na posesji. Nie wymagają skomplikowanej logistyki, a ich montaż na prostym fundamencie może zająć najwyżej jeden dzień. Solidne i odporne na warunki atmosferyczne, na długo zapewnią ład i dobrą organizację zaplecza technicznego w każdym miejscu.

Sprawdź również inne nasze domki tematyczne.


Piękna i trwała Pergola tarasowa
Poznaj Domki dla dzieci
Zobacz Domki bez pozwolenia
Sprawdź Zimowy ogród
Wybierz Domki drewniane
Postaw na Domki ogrodowe
Sprawdź Domek narzędziowy
Dobierz Garaże drewniane lub Szklarnie ogrodowe
Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane