Domki na działkę - Stimeo domki i architektura ogrodowa
Włączone filtry:
  Powierzchnia zabudowy
  Grubość balika
  Kształt dachu

  Domek drewniany na działkę może pełnić na niej funkcję zarówno magazynową jak i rekreacyjną. Bez problemu skryją się Państwo w nim podczas brzydkiej pogody, jak i przechowają niezbędne na działce akcesoria.

  Najwyższej jakości domki drewniane

  Elementy wszystkich znajdujących się w naszej ofercie domków zostały wykonane ze świerku nordyckiego. Jego drewno znacznie różni się od tego, jakie można uzyskać ze świerków rosnących w Polsce. Jest łatwe w obróbce i jednocześnie wykazuje dużą wytrzymałość. Drewniane prefabrykaty poddawane są wstępnej obróbce w suszarniach komorowych, co na długi czas chroni je przed grzybami i porostami. Domek drewniany na działkę wykonany z balików o grubości 40 mm z powodzeniem spełniaja szereg rozmaitych funkcji. Mogą Państwo trzymać w nich rowery i narzędzia ogrodowe. Równie dobrze sprawdzają się jednak jako domki rekreacyjne.

  Łatwy w montażu domek drewniany na działkę 

  Aby postawić domek drewniany na działce nie potrzeba zaawansowanej wiedzy. Baliki dopasowuje się do siebie za pomocą intuicyjnego systemu pióro-wpust.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.

  Więcej

  Sprawdź również inne nasze domki tematyczne.


  Poznaj Domki dla dzieci
  Sprawdź Ogrody zimowe
  Wybierz Domek drewniany
  Postaw na Domki ogrodowe
  Sprawdź Domki rekreacyjne drewniane
  Sprawdź Domek narzędziowy
  Dobierz Garaże drewniane lub Szklarnie ogrodowe