Domek drewniany na działkę - Stimeo Grzegorz Pintal

Oferujemy szeroką gamę domków z drewna. Przedstawiając bogatą ofertę proponujemy Państwu nowe i praktyczne produkty. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów domek drewniany naszej produkcji doskonale integruje się z naturalnym otoczeniem. Surowcem, którego użyto do produkcji jest suszony komorowo, czterostronnie strugany świerk skandynawski. ...
Oferujemy szeroką gamę domków z drewna. Przedstawiając bogatą ofertę proponujemy Państwu nowe i praktyczne produkty. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów domek drewniany naszej produkcji doskonale integruje się z naturalnym otoczeniem. Surowcem, którego użyto do produkcji jest suszony komorowo, czterostronnie strugany świerk skandynawski. Drewno to cechuje jasna barwa i mała ilość sęków, dzięki czemu sprzedawane przez nas domki są eleganckie i trwałe. Drewno jest gładkie i bardzo wysokiej jakości. Każdy domek drewniany jest precyzyjnie wykonany, co gwarantuje łatwość w łączeniu elementów konstrukcyjnych. Nie ma konieczności docinania czy pasowania elementów dzięki temu montaż jest względnie łatwy i komfortowy także dla osób nie mających za wiele wspólnego z branżą budowlaną. Domek drewniany na działke jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy montażowe tj. gwoździe, zamki, wkręty, klamki oraz instrukcję. Nasza rozbudowana sieć logistyczna powoduje, że wysyłka w różne rejony Polski nie powoduje dużego kosztu, a często zdarza się, że wybrany przez Państwa domek jest dostarczany w ciągu 20 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia. 
Więcej

Domek drewniany Jest 157 produktów.

Podkategorie

 • domki drewniane -...
  Domki narzędziowe oparte na balikach o grubości 19 mm świetnie sprawdzają się jako schowki na narzędzia i akcesoria ogrodowe.

  Nasza oferta domków narzędziowych

  Posiadają Państwo działkę, ale brakuje na niej miejsca, w którym można by składować sprzęt ogrodowy? Nasze domki narzędziowe tworzymy właśnie z myślą o magazynowaniu różnorodnego sprzętu. Nieduże rozmiary tych konstrukcji zapewniają ich niską cenę. Aby wznosić domki narzędziowe na działce, nie będą Państwo potrzebować zaawansowanej wiedzy technicznej. Wystarczy odrobina cierpliwości i dostarczona przez nas instrukcja. Baliki stanowiące główny budulec oferowanych przez nas domków zostały wykonane z suszonego komorowo świerku skandynawskiego. Taki dobór drewna gwarantuje wyjątkowo dużą wytrzymałość materiału, jak również jego odporność na grzyby i porosty.

  Domki narzędziowe na Twojej posesji!

  Domeki narzędziowe mogą Państwo zmontować samodzielnie lub zlecić to zadanie nam. W obydwóch wypadkach postaramy się, aby konstrukcja w ekspresowym tempie stanęła na terenie posiadłości. Oferowane przez nas domki na narzędzia są również składane na posesji Klienta przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
 • domki drewniane -...
  Pragniemy zaoferować Państwu domki działkowe drewniane, które mogę pełnić funkcję przestronnych składów na narzędzia ogrodowe. W razie niepogody posłużą też jako bezpieczne i suche schronienie.

  Domki na działkę z balików o grubości 28 mm

  Proponowane przez nas domki działkowe drewniane świetnie sprawdzają się jako miejsca, w których można przechowywać narzędzia i inne przedmioty niezbędne przy pielęgnacji ogrodu. W odróżnieniu od popularnych w polskim krajobrazie komórek odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi. Swoim wyglądem przypominają góralskie chaty albo architekturę skandynawską. Na tym nie kończą się ich powiązania z Półwyspem Skandynawskim. Prefabrykaty służące do postawienia domku są wykonane ze świerku norweskiego (nordycki lub skandynawski), którego drewno posiada wyjątkowo dużą wytrzymałość. Dodatkowo elementy drewniane podczas obróbki są strugane czterostronnie, co zapewnia ich gładkość oraz łatwość pasowania.

  Jak zmontować domek na działkę?

  Oferowane przez nas domki działkowe drewniane są niezwykle proste w montażu, a co za tym idzie można je postawić na swojej działce bez żadnej wiedzy budowlanej. Elementy można łączyć niemal intuicyjnie, a w pracy nad ich dopasowywaniem poprowadzi Państwa dostarczona przez nas instrukcja. Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
 • domki drewniane -...
  Domki rekreacyjne drewniane z balików o grubości 34 mm to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują przestronnego schronienia na działkę.

  Domki rekreacyjne drewniane - zamów teraz!

  Oferujemy szeroki wybór domków drewnianych opartych na balikach o grubości 34 mm. Cechą balika 34mm jest zastosowanie podwójnego łączenia pióro-wpust. Zastosowanie takiego balika ułatwia montaż i zapewnia większą sztywność domku, W naszym asortymencie znajdują się niewielkie składy na narzędzia, domki rekreacyjne drewniane oraz garaże drewniane. Świerk nordycki, z którego wykonane są główne prefabrykaty domków rekreacyjnych drewnianych zapewnia im wysoką wytrzymałość. Proponowane przez nas produkty oparte są na niezwykle prostej konstrukcji, więc aby je zmontować, nie będzie potrzebne doświadczenie budowlane. W razie gdyby jednak woleli Państwo, aby nad budową domku czuwał specjalista, z przyjemnością podejmiemy się tego zadania. Proszę też dodać informację ze strony.

  Jak samodzielnie zmontować rekreacyjny domek drewniany?

  W przesyłce, którą Państwo od nas otrzymają, będą znajdowały się wszystkie elementy konstrukcyjne i łącznik. Aby zmontować domek wystarczy pobrać z naszej strony czytelną instrukcję opisującą ten proces krok po kroku. Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
 • domki drewniane -...
  Domek drewniany na działkę może pełnić na niej funkcję zarówno magazynową jak i rekreacyjną. Bez problemu skryją się Państwo w nim podczas brzydkiej pogody, jak i przechowają niezbędne na działce akcesoria.

  Najwyższej jakości domki drewniane

  Elementy wszystkich znajdujących się w naszej ofercie domków zostały wykonane ze świerku nordyckiego. Jego drewno znacznie różni się od tego, jakie można uzyskać ze świerków rosnących w Polsce. Jest łatwe w obróbce i jednocześnie wykazuje dużą wytrzymałość. Drewniane prefabrykaty poddawane są wstępnej obróbce w suszarniach komorowych, co na długi czas chroni je przed grzybami i porostami. Domek drewniany na działkę wykonany z balików o grubości 40 mm z powodzeniem spełniaja szereg rozmaitych funkcji. Mogą Państwo trzymać w nich rowery i narzędzia ogrodowe. Równie dobrze sprawdzają się jednak jako domki rekreacyjne.

  Łatwy w montażu domek drewniany na działkę 

  Aby postawić domek drewniany na działce nie potrzeba zaawansowanej wiedzy. Baliki dopasowuje się do siebie za pomocą intuicyjnego systemu pióro-wpust.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
 • domki drewniane -...
  Domki letniskowe drewniane z bali o grubości 44-45 milimetrów świetnie sprawdzają się jako obiekty rekreacyjne. Dzięki prostocie konstrukcji mogą je Państwo samodzielnie zmontować na swojej działce.

  Tanie i efektowne domki letniskowe drewniane

  Proponowane przez nas domki to konstrukcje oparte na balikach o grubości od 44 do 45 milimetrów. Z ich budową poradzą sobie nawet osoby nie posiadające wiedzy technicznej. Jednocześnie baliki o dużej grubości zapewniają stabilność budynku. Domki letniskowe można dodatkowo ocieplić, co zagwarantuje komfort nawet w zimne miesiące. Wiele z nich jest wyposażonych również w taras, który z kolei zapewni przyjemny chłód podczas wakacyjnych upałów.

  Jak montować drewniane domki letniskowe?

  W przesyłce, którą Państwo od nas otrzymają, będą znajdowały się prefabrykaty, instrukcja oraz gwoździe i inne elementy niezbędne do połączenia domku w całość. Instrukcja należy do wyjątkowo intuicyjnych, więc z jej poprawnym zrozumieniem poradzi sobie nawet osoba pozbawiona wiedzy budowlanej.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
 • domki drewniane -...
  Domek drewniany na działkę może pełnić na niej funkcję zarówno magazynową jak i rekreacyjną. Bez problemu skryją się Państwo w nim podczas brzydkiej pogody, jak i przechowają niezbędne na działce akcesoria.

  Najwyższej jakości domki drewniane

  Elementy wszystkich znajdujących się w naszej ofercie domków zostały wykonane ze świerku nordyckiego. Jego drewno znacznie różni się od tego, jakie można uzyskać ze świerków rosnących w Polsce. Jest łatwe w obróbce i jednocześnie wykazuje dużą wytrzymałość. Drewniane prefabrykaty poddawane są wstępnej obróbce w suszarniach komorowych, co na długi czas chroni je przed grzybami i porostami. Domek drewniany na działkę wykonany z balików o grubości 70 mm będzie stabilny i z powodzeniem posłuży jako schowek na rowery i narzędzia ogrodowe lub świetnie sprawdzi się jako domkek rekreacyjny.

  Łatwy w montażu domek drewniany na działkę 

  Aby postawić domek drewniany na działce nie potrzeba zaawansowanej wiedzy. Baliki dopasowuje się do siebie za pomocą intuicyjnego systemu pióro-wpust.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
 • domki drewniane -...

  Domki drewniane – ośrodki wczasowe

  Nasze domki z powodzeniem są wykorzystywane do budowy ośrodków wczasowych. Do tego celu naszym zdaniem najlepiej nadają się domki takie jak Anastazja, Adam czy Aleks (z dobudowanymi pomieszczeniami), jednak jeśli żaden domek nie spełnia Państwa oczekiwaniom to przy zamówieniu kilku szt. możemy wyprodukować domki wg własnego projektu, albo zmodyfikować istniejące np. zmienić, kąt nachylenia dachu, rozkład pomieszczeń czy okien, wydłużyć taras czy też zaprojektować domek od podstaw. Domki z przeznaczeniem na ośrodki wczasowe wykonujemy najczęściej z balika 45mm. Standardowo są wyposażone w podłogę pióro-wpust o grubości 28mm, szyby podwójne zespolone w drzwiach zewnętrznych i oknach, drzwi są z zamkiem patentowym oraz okuciami. Podłoga, ściany, dach może zostać ocieplone i domki mogą pełnić też funkcję domków weekendowych. Ich konstrukcja umożliwia ich rozebranie w przyszłości i przetransportowanie w inne miejsce.
  Na dach może zostać położony gont lub blachodachówka.
  Nasze doświadczenie pozwala nam realizować nawet duże inwestycje.
  Wyprodukowanie i postawienie 50 domków w czasie kilku miesięcy jest w zasięgu naszych możliwości.

  Ośrodek Ruciane Nida 50 domków letniskowych wg indywidualnego projektu

  Ośrodek w Ustroniu Morskim - zmodyfikowane domki Anastazja

 • domki dla dzieci
  W naszej ofercie znajdą Państwo również domki dla dzieci wykonane z wysokiej jakości drewna..

  Domki dla dzieci

  Zapraszamy się do zapoznania z naszą oferta domków dla dzieci, którą niedawno wprowadziliśmy do asortymentu naszego sklepu. Sprzedawane przez nas domki dla dzieci charakteryzują się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów oraz trwałościa i wytrzymałościa, dzięki czemu Państwa dzieci będą mogły spędzić w nich wiele radosnych chwil! Serdecznie zapraszamy do zakupów!
 • domki drewniane z...
  Pragniemy zaoferować Państwu domki rekreacyjne drewniane, które wyróżniają się od większości domków prezentowanych na naszej stronie, nietypowym dachem o płaskiej konstrukcji. Zapewnia on nowoczesny i oryginalny wygląd.

  Domki na działkę z płaskim dachem

  Proponowane przez nas domki drewniane świetnie sprawdzają się jako miejsce, w którym można przechowywać narzędzia i inne przedmioty niezbędne przy pielęgnacji ogrodu. Większe z nich świetnie posłużą jako domki ogrodowe, w których można odpocząć. Dzięki takiej konstrukcji dachu, niektóre z oferowanych tu domków, przypominają piekne altany ogrodowe. Prefabrykaty służące do postawienia domku są wykonane ze świerku norweskiego (nordycki lub skandynawski), którego drewno posiada wyjątkowo dużą wytrzymałość. Dodatkowo elementy drewniane podczas obróbki są strugane czterostronnie, co zapewnia ich gładkość oraz łatwość pasowania.

  Jak zmontować domek na działkę?

  Oferowane przez nas domki działkowe drewniane są niezwykle proste w montażu, a co za tym idzie można je postawić na swojej działce bez żadnej wiedzy budowlanej. Elementy można łączyć niemal intuicyjnie, a w pracy nad ich dopasowywaniem poprowadzi Państwa dostarczona przez nas instrukcja. Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
 • domki drewniane z tarasem
  Domki letniskowe drewniane z tarasem świetnie sprawdzają się jako obiekty rekreacyjne. Dzięki dodatkowemu miejscu przed domkiem można sobie umilić pobyt na świeżym powietrzu.

  Tanie i efektowne domki letniskowe drewniane

  Proponowane przez nas domki to konstrukcje oparte głównie na balikach o grubości od 44 do 45 milimetrów. Z ich budową poradzą sobie nawet osoby nie posiadające wiedzy technicznej. Jednocześnie baliki o dużej grubości zapewniają stabilność budynku. Domki letniskowe, tu przedstawione, zostały wyposazone w taras, który pozwoli wypoczywać na świeżym powietrzu i da schronienie w upalne dni czy przed słońcem.

  Jak zmontować drewniany domek letniskowy?

  W przesyłce, którą Państwo od nas otrzymają, będą znajdowały się prefabrykaty, instrukcja oraz gwoździe i inne elementy niezbędne do połączenia domku w całość. Instrukcja należy do wyjątkowo intuicyjnych, więc z jej poprawnym zrozumieniem poradzi sobie nawet osoba pozbawiona wiedzy budowlanej.  Oczywiście istnieje również możliwość zmontowania domku przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
 • Domki letniskowe
  W tej kategorii znajdują się domki drewniane, które doskonale nadają się do letniego wypoczynku, a po ociepleniu również jako domki weekendowe, a nawet całoroczne.
  Wszystkie domki w tej kategorii są wykonane z grubego balika 45mm, są wyposażone w podwójne szyby zespolone w oknach i drzwiach zewnętrznych, podłogę drewnianą 28mm, a niektóre z nich mają również gotowe pomieszczenia z drewnianymi drzwiami wyposażonymi w elegancką klamkę oraz zamek. Do każdego domku można dobudować ścianki działowe  i stworzyć tym samym dodatkowe pomieszczenia. 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 157 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 157 elementów

Domek drewniany - Oferta Stimeo

W naszym sklepie znajdą Państwo:
domki drewniane o konstrukcji bezszkieletowej - trwałe, stabilne i łatwe w montażu
• altany ogrodowe
• drewniane garaże oraz wiaty - idealne do parkowania samochodów
• szklarnie ogrodowe z poliwęglanowo-aluminiowe - odporne na uderzenia, promienie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne • domki narzędziowe i drewutnie
• sauny
• kabiny infrared dzięki którym poprawisz swoje zdrowie

W szczególności polecamy Państwa uwadze domek drewniany w szerokim wyborze modeli, które stanowią największą część naszego asortymentu. Wszystkie domki drewniane w naszej ofercie to łatwe w montażu konstrukcje, które bez problemu uda się Państwu samodzielnie zmontować na swojej działce - wystarczy postępować zgodnie z dołączoną do produktu instrukcją montażu domku drewnianego. Oczywiście, jeżeli nie mają Państwo czasu na montaż, to każdy z domków drewnianych w naszej ofercie może zostać, za dodatkową opłatą, zmontowany przez ekipę Stimeo. Dodatkowo, wszystkie domki drewniane z naszej oferty mogą Państwo zakupić w dogodnym systemie ratalnym, a każdy z domków drewnianych objęty jest gwarancją trwającą 5 lat. Wszystkie domki drewniane w naszej ofercie posiadają drzwi z zamkiem i okna a także materiały montażowe wraz z rysunkami poglądowymi i instrukcją montażu.

Domek drewniany - wyposażenie dodatkowe

Ponad to, każda z podstawowych wersji domku drewnianego może być doposażona w:
• podłogę
• kolorową impregnację
• rynny
• pokrycie dachu domku gontem/ papą
Dodatkowo, w przypadku niektórych domków drewnianych oferujemy również możliwość podwyższenia ścian.

Zapraszamy do zakupów, Zespół Stimeo!

Firma Stimeo jako dystrybutor domków drewnianych proponuje klientom bardzo bogatą, zróżnicowaną ofertę. W swoim asortymencie mamy nie tylko klasyczne domki z drewna oraz domki dla dzieci, ale także szklarnie, drewniane wiaty i garaże oraz ogrodowe altany. Jesteśmy firmą bardzo prężnie rozwijającą się, ale przede wszystkim dbającą o naszych klientów. Staramy się sprostać stawianym dla nas nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Nasze produkty bez najmniejszego problemu docierają w każde miejsce w Polsce, ułatwiając znacznie ich zakup. Transport jest bardzo szybki, a dodatkowo niezwykle tani. Sprawność dostarczania naszych produktów zawdzięczamy częściowo również temu, że nasz magazyn jest wyjątkowo dobrze wyposażony. W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości co do naszych produktów, zawsze z wielką chęcią służymy pomocą naszym klientom. Kontakt z konsumentem jest dla nas absolutną podstawą, dlatego też staramy się, aby stał on na jak najwyższym poziomie.

Oferowane przez naszą firmę konstrukcje cechują się niezwykłą wytrzymałością. Producent domków drewnianych musi dbać o staranność wykonania i dbałość o każdy detal. Produkty nie tylko są świetnie jakościowo, ale również muszą bardzo estetycznie wyglądają. Walory wizualne drewnianych domków sprawią, że będą się one świetnie komponowały z krajobrazem każdego ogrodu. Ponadto surowcem, który posłużył do ich wykonania jest wysokojakościowy czterostronnie strugany świerk skandynawski, co daje gwarancję wytrzymałości domków. Domki dla dzieci, które nasza firma również ma w ofercie, spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa, dzięki czemu nasi klienci mogą być spokojni o swoje pociechy.

Dużym atutem naszych produktów jest z pewnością ich niezwykle łatwy montaż. Gwarantujemy przejrzyste instrukcje dołączone do każdej konstrukcji. Dzięki nim usytuowanie domku, garażu czy altanki na Państwa działce stanie się dziecinnie proste i nie zajmie długich godzin.

Każdy doświadczony i wyrozumiały dla swoich klientów wytwórca oferuje pięcioletnią gwarancję na swoje konstrukcje. Dzięki temu zyskujemy coraz większe zaufanie konsumentów, co przejawia się w wielu pozytywnych opiniach na temat naszych usług.

Produkty firmy Stimeo są idealnym rozwiązaniem, jeśli szukacie Państwo konstrukcji najwyższej jakości, niezwykle wytrzymałych, a ponadto atrakcyjnych wizualnie i przede wszystkim gwarantujących bezpieczeństwo ich użytkowników. Wszystkie te walory wiążą się z inną, ogromnie ważną dla klientów zaletą – oferowane przez nas produkty są niezwykle tanie w stosunku do proponowanej przez nas jakości. Wybierając Stimeo oszczędzacie Państwo zarówno pieniądze, jak i czas i wysiłek przy montażu. Naszym najważniejszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta z oferowanych przez nas usług.