Włączone filtry:
  Grubość balika
  Kształt dachu
  Ilość pomieszczeń
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domków, które aktualnie znajdują się w naszym magazynie. Oznacza to, że prezentowane tutaj domki ogrodowe mogą dotrzeć do Pańswa już w ciągu 24 godzin! 

  Domki ogrodowe obecnie składowane w magazynie

  Proponujemy Państwu wykonane z drewna o zróżnicowanych rozmiarach i zastosowaniach. Naszą ofertę rozpoczynają drewniane domki ogrodowe stworzone z myślą o przechowywaniu narzędzi. Na wszystkich, którzy planują spędzać na swojej działce wakacje, czekają też większe gabarytowo domki budowle. Wiele z nich po odpowiedniej aranżacji z powodzeniem może odgrywać rolę domków letniskowych. Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje wykonane są z wysokiej jakości drewna o jasnej barwie i małej liczbie sęków. Dzięki temu oferowane przez nas domki charakteryzują się wyskoką trwałością oraz zachowują piękny wygląd przez długie lata!
  Serdecznie zapraszamy do zamawiania domków ogrodowych z naszego magzayny, ponieważ już jutro będą mogli Państwo spędzić w nich swoje wolne popołudnie! Jeżeli natomiast szukają Państwo czegoś innego, to zapraszamy do sprawdzenia pozostałej oferty dostęnej na stronie obejmujacej domki drewniane oraz altany ogrodowe!  Więcej