Powierzchnia domku wewnątrz
Grubość balika
Wypust dachu
Ilość pomieszczeń
Domki narzędziowe oparte na balikach o grubości 19 mm świetnie sprawdzają się jako schowki na narzędzia i akcesoria ogrodowe.

Domki narzędziowe

Posiadają Państwo działkę, ale brakuje na niej miejsca, w którym można by składować sprzęt ogrodowy? Nasze domki narzędziowe tworzymy właśnie z myślą o magazynowaniu różnorodnego sprzętu. Nieduże rozmiary tych konstrukcji zapewniają ich niską cenę. Aby wznosić domki narzędziowe na działce, nie będą Państwo potrzebować zaawansowanej wiedzy technicznej. Wystarczy odrobina cierpliwości i dostarczona przez nas instrukcja. Baliki stanowiące główny budulec oferowanych przez nas domków zostały wykonane z suszonego komorowo świerku skandynawskiego. Taki dobór drewna gwarantuje wyjątkowo dużą wytrzymałość materiału, jak również jego odporność na grzyby i porosty.

Domki narzędziowe na Twojej posesji!

Domeki narzędziowe mogą Państwo zmontować samodzielnie lub zlecić to zadanie nam. W obydwóch wypadkach postaramy się, aby konstrukcja w ekspresowym tempie stanęła na terenie posiadłości. Oferowane przez nas domki na narzędzia są również składane na posesji Klienta przez naszą ekipę. Dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu specjalistycznych narzędzi proces montażu przeprowadzamy profesjonalnie i szybko.
Więcej