Architektura Ogrodowa  Jest 25 produktów.

Podkategorie

 • Domki w magazynie -...
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domków, które aktualnie znajdują się w naszym magazynie. Oznacza to, że prezentowane tutaj domki ogrodowe mogą dotrzeć do Pańswa już w ciągu 24 godzin! 

  Domki ogrodowe obecnie składowane w magazynie

  Proponujemy Państwu wykonane z drewna o zróżnicowanych rozmiarach i zastosowaniach. Naszą ofertę rozpoczynają drewniane domki ogrodowe stworzone z myślą o przechowywaniu narzędzi. Na wszystkich, którzy planują spędzać na swojej działce wakacje, czekają też większe gabarytowo domki budowle. Wiele z nich po odpowiedniej aranżacji z powodzeniem może odgrywać rolę domków letniskowych. Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje wykonane są z wysokiej jakości drewna o jasnej barwie i małej liczbie sęków. Dzięki temu oferowane przez nas domki charakteryzują się wyskoką trwałością oraz zachowują piękny wygląd przez długie lata!
  Serdecznie zapraszamy do zamawiania domków ogrodowych z naszego magzayny, ponieważ już jutro będą mogli Państwo spędzić w nich swoje wolne popołudnie! Jeżeli natomiast szukają Państwo czegoś innego, to zapraszamy do sprawdzenia pozostałej oferty dostęnej na stronie obejmujacej domki drewniane oraz altany ogrodowe!


 • Domek drewniany
  Oferujemy szeroką gamę domków z drewna. Przedstawiając bogatą ofertę proponujemy Państwu nowe i praktyczne produkty. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów domek drewniany naszej produkcji doskonale integruje się z naturalnym otoczeniem. Surowcem, którego użyto do produkcji jest suszony komorowo, czterostronnie strugany świerk skandynawski. Drewno to cechuje jasna barwa i mała ilość sęków, dzięki czemu sprzedawane przez nas domki są eleganckie i trwałe. Drewno jest gładkie i bardzo wysokiej jakości. Każdy domek drewniany jest precyzyjnie wykonany, co gwarantuje łatwość w łączeniu elementów konstrukcyjnych. Nie ma konieczności docinania czy pasowania elementów dzięki temu montaż jest względnie łatwy i komfortowy także dla osób nie mających za wiele wspólnego z branżą budowlaną. Domek drewniany na działke jest wyposażony we wszystkie niezbędne elementy montażowe tj. gwoździe, zamki, wkręty, klamki oraz instrukcję. Nasza rozbudowana sieć logistyczna powoduje, że wysyłka w różne rejony Polski nie powoduje dużego kosztu, a często zdarza się, że wybrany przez Państwa domek jest dostarczany w ciągu 20 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia. 
 • Wiaty drewniane
  W ofercie Stimeo znajdą Pańswo wiaty drewniane wykonane z wysokiej jakosci materiałów. 

  Wiaty drewnie - oferta

  W sklepie mogą państwo zamówić zarówno wiaty drewniane garażowe jak i wiaty drewniane ogrodowe. Te pierwsze doskonale sprawdzą się jako częściowo osłonięte schronienie dla samochodów a także mini składzik na narzędzia. Natomiast wiaty drewniane ogrodowe mogą być wykorzystywane jako altany ogrodowe, ponieważ zapewniają one przestrzeń w której można ustawić stół wraz z krzesłami. 
 • Szklarnie ogrodowe
  Oferowane przez nas szklarnie ogrodowe są solidne i wytrzymałe. Zaawansowana technologicznie konstrukcja aluminiowa, liczne wzmocnienia sprawiają, że nasze szklarnie wytrzymują silne wichury, napór śniegu czy opady gradu. 

  Szklarnie ogrodowe w ofercie Stimeo

  Szklarnie są tak skonstruowane, aby bez problemu mogły zostać złożone przez osoby nie mające doświadczenia w stawianiu tego typu konstrukcji. 
  Każdy eglzemplarz jest wyposażony w obrazkową instrukcję krok po kroku, a każdy pojedynczy element szklarni ma naklejony numerek, który ma swoje odnisienie w instrukcji, dzięki czemu montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo.
  Szklarnie mogą być posadowione bezpośrednio na glebie za sprawą opcjonalnego stalowego fundamentu, który jest także wyposażony w kotwy wbijane do ziemi. 
  Szklarnie ogrodowe możemy także wyposażyć w automatyczne otwieracze okien co zapobiegnie przegrzaniu upraw podczas naszej nieobecności.

 • Altany ogrodowe
  Piękny ogród jest najlepszą wizytówką każdego domu. Wypielęgnowany, odpowiednio zaaranżowany jest idealnym miejscem do relaksu po ciężkim dniu, spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Jeżeli chcą Państwo stworzyć ze swojego ogrodu takie wspaniałe miejsce, to z pewnością zainteresują Państwa nasze altany ogrodowe drewniane!

  Altany ogrodowe drewnianie dostępne w ofercie Stimeo


  Jeśli dbasz o swój ogród, ale masz wrażenie, że czegoś w nim brakuje, postaw na małą architekturę. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy wysokiej klasy, komfortowe, jednocześnie stylowe altany ogrodowe drewniane. Nasze altany powstają z wyselekcjonowanego drewna, dzięki czemu są nie tylko piękne wizualnie, ale również bardzo wytrzymałe. Altany oferowane przez nas są w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz obiekt do wielkości powierzchni. Tylko nasze altany ogrodowe drewniane pozwolą Ci podkreślić wyjątkowość Twojego ogrodu, zapewniając jednocześnie cień w słoneczne dni, jak i być doskonałym miejscem spotkań z przyjaciółmi.
 • Garaże drewniane
  W naszej ofercie domków drewnianych mamy również garaże drewniane wykonane są z najwyższej jakości drewna świerku północnego. Technologia wykonania naszych garaży drewnianych, oraz jego wygląd spowoduje, że idealnie będzie się komponował z naturalnym otoczeniem Twojego podwórka czy ogrodu.
 • Akcesoria do domków

  W tym dziale znajdziecie Państwo dodatkowe akcesoria do domków drewnianych tj. przybudówki, tarasy czy drewutnie do domku.
  Dodatkowe akcesoria są kompatybilne z naszymi domkami, komponują się z nimi tworząc integralną całość.

 • Place zabaw
 • Zadaszenia tarasów -...
  Zadaszenia tarasów z poliwęglanu i aluminium.
  Nowoczesna konstrukcja i atrakcyjny wygląd.
 • Domki narzędziowe...
na stronę
Pokazuje 25 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 25 - 25 z 25 elementów